gece uyurken penisten istemsiz kaygan yapışkan sıvı gelmesi

Soru

geçmişte mastürbasyon bağımlısıydım, günde 4 kere yapıyordum. tabi bu durum erkekliği tüketme noktasına getirdi beni sonra hatamı gördüm zorda olsa azalttım. şimdi ayda 4 kere falan yapıyorum.  yalnız sorunum şu geceleri istemsiz ereksiyon oluyorum sonra sabaha kalkıyorum bir miktar çamaşırıma sıvı bulaşmış. sperm gibi boşalma gibi değil kaygan yapışkan bişi. bu durum canımı sıkıyor sabahları düş alıp işe gidiyorum, acaba neden kaynaklanıyor ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 8

    yıllarca günde 4 kere mast yapıp bir anca bırakınca vücut buna adapte olamamış gibi görünüyor. hala cinsel dengesizlik düzensizlik yaşıyorsunuz. zamanla geçer yeni duruma alışır, tabi bu zamana kadar biraz zorlanırsınız. hatta sinirli olmanız, isteğinizin bir anda zirve yapması, istemsiz boşalma, istemsiz ereksiyon düzensilzikleri, erken boşlama sorunları, beklenmedik aşırı libido düşüşü ve cinsel isteksizlik gibi sorunlarda yaşamanız olası ama kararlı olursanız bu konuda herşey zamanla yatışacak düzene girecek. çokta kafaya takma.

  2. 4

    vücudun alışmamış hala o günde 4 kere mast yaptığın zamanlardaki ruh hali ile hareket ediyor. sabırlı olursan zamanla bunlarda yatışacak.

Bir cevap bırakın