çiftler arasında boy farkı cinsel ilişkiyi etkiler mi

Soru

fransadan sevgilerle ben 160 cm boyunda 55 kilo da bir bayanım sevgilim ise 190 cm boyunda 100 kg evlendiğimizde cinsel ilişkimizi bu durum nasıl etkiler (sevgilim dediğim kişiyi ailem istediği için görüşüyorum.)

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  Cinsel manada hayatınızı etkilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum boy farkının. Öncelikle aileniz istiyor diye görüştüğünüz konusu hayatınızı da cinselliğinizi de etkileyecektir muhtemelen. Siz kendi kararlarınızla ve arzunuzla ilişki ve cinsel birliktelik yaşamadıktan sonra diğer konuların etkisi olmaz. Çok seversiniz ve sevişmeyi biliyorsunuzdur hazzı en üst perdede yaşayabilirsiniz, karşınızdakinin hazzını umursayarak sevişirsiniz yine hazzı doruklarda hissedersiniz.

 2. 3

  merhaba, bizden de fransa’ya sevgiler selamlar, gerçi oralarda bizi pek sevmiyorlar ya o ayrı konu. çiftlerin bakınca mantık olarak toplum aynı olmalarını bekliyor. yani bir nevi aslında göz asimetrisinin neden olduğu dengeleme isteğinden ibaret. hayırlısı ne olur bilinmez iyi yada kötü ancak bu fark durumları kişilerin bakış açısına göre değerlendirilmeli. nasıl yani derseniz bazıları kesinlikle minyon bir kız olmasını, yada kızlar karşısındakinin iri yarı erkek olmasını isteyebiliyor, bazen ise bireyler kendi karşısındaki gibi görsel olarak dengi olmasını tercih ediyor. eğer sizce ve karşınızdaki kişinin düşüncelerine göre aykırılık yoksa sorun olmaz. ama birinizden biri farklı düşünüyorsa tatsız durumlar olabilir. birde mesela bazı bayanlar erkeğinin güçlü ve iri olmasını isterler. söyle bir tuttumu güçlü kolları ile alıp götürsün beni derler. bu sayede bu tip kişiler daha duyurucu bir cinsellik yaşayabilirler. bizce şimdilik siz bu meseleleri bir kenara bırakıp bu kişi ile görsel uyum dışında ruh uyumu var mı ona öncelikle bakın. bu sayede mutlu olabileceğiniz kişiyi daha kolay bulabilirsiniz. dileğimiz sizin adınıza hayırlısı neyse öyle olsun.

 3. 2

  Yatakta pek bir sorun olmaz hatta ufak tefek olmak bazen seks açısından daha avantajlı olabilir misyoner doggy 69 pozisyonları bacak omuza bir çok pozisyon kolaylıkla yapilabilir

 4. 2

  Doggy pozisyonu biraz zor olabilir fakat kucakta seks güzel olur

 5. 2

  Bence seks degilde yururken kardeşimi acaba derler mi derleeeeeer hayirlisi

Bir cevap bırakın