partnerlerimin penisime dokunmasından kendim dokunmuş kadar keyif alamıyorum

Soru

merhabalar herkeste böyle mi bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla başka erkekler penislerine dokunulduğunda uçuyorlar ama ben kendime dokununca daha çok zevk alıyorum. ya da tek kendi dokunmamdan yükseliyorum. mastürbasyondan bahsetmiyorum ama yanlış anlaşılmasın. yükseldiğimde kendim dokununca enfes tat alıyorum ama yükseldiğimde partnerim dokunduğunda okşadığında o kadar haz almıyorum. bu normal mi yoksa anormallik bende mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  dostum sorunda bu zaten siteyi biraz oku göreceksin fazla hayal kuruyoruz fazla aşırı beklentide oluyoruz. başkaları dokununca uçuyor falan diye uyduruyorsun, onlarad uyduruyor aslı astarı yok gerçek değil. üçma falan yok. cinsellikte hayal ettiğin gibi aşırı bir abartı bir zevk yok. seks yapacağına git bir uzmana tayland masajı yaptır daha çok keyif alırısın. seks yaparken ne bekliyorsunuz bilmiyorum alkol almış gibi kafan güzel mi olmaya başlayacak sanıyorsunuz. altı üstü bir cinsellik ama siz aşırı anlam yüklüyor aşırı hayali yüksek beklentiye giriyorsunuz sonra olmadı neden olmadı. olmadı çünkü öyle sizin hayal ettiğiniz gibi bişi yok. normal olanıda bu, sizde aşırı hayal kurmak dışında herkes gibi sıradan normal birisiniz, hatta cinselliğe bu kadar aşırı eğilerek kararkterinizi benliğinizi kaybedip yozlaşıyorsunuz, diğer insanlardan eksik kalmaya başlıyorsunuz. millet aya giderken siz cinsellik çukurunda çıkacağım diye debeleniyorsunuz. cinsellik konusunuz ivedi hayatınzıdan çıkarmanız lazım, daha fazla cinsellik cinsel konular düşünmeyin ve ilgilenmeyin, artık cinselliği hayatınızdan çıkarın, iyice kafa gitmiş. üzgünüm dostum, dost acı söyler. sal artık cinselliği, bırak.

 2. 2

  herkeste aynı sorun, kendini başkası ile karşılaştırıyor sonra eksikmiyim fazla mıyım bende neden olmuyor. yahu seri üretim tek makineden çıkma tek tip bir yapıda değiliz, herkesin kaşı gözü kulağı başı karnı ayağı var ama bir değiliz. bazısında hormonel bozukluk var aşırı sapkın, bazısında hormonlarda azalma var aşırı isteksiz, bazı insanalrda nörolojik sinirlerde hassasiyet var daha dokunmadan boşalıyor, bazısında tam tersi his haybı var sabaha kadar uyarılsa boşalamıyor. bazışı kızın saçındaki tokayı görünce uyarılıyor kendinden geçip boşalıyor, bazısı ayak parmağı, bazısı popo, bazısı meme görünce uyarılıyor. bazı kişiler oral sekse bayılıyor tüm seks ve hazzı oral üzerine kurulu, bazısı anal seks yapmak istiyor bundan zevk alıyor. bak bol bol örneklemeye çalıştım, kendini başkaları ile karşılaştırma, neden bende öyle değilim diye takıntı yapma. @extory_3131 dediklerinde de çok haklı, başkasına bakıp onu referans alıp hayal kuruyorsun öyle olmayınca kendini eksik hissediyorsun, yok böyle bir şey. bide gerçekten cinselliği hayatının merkezinde ilk sırada tutma, cinsellik, uyumak, yemek yemek, gezmek, tuvaleti gidip çiş yapmak gibi sıradan bir eylem abartma. yeri gelince ani gelince yaşa geç sonra bitsin gündemine hayatının akışına devam et. her şeyin cinsellik olmasın.

 3. 2

  bazı şeyler alışkanlıkla ilgili, eğer geçmişte çok mast yaptı isen, sütekli teması kendin sağlamaya aşıştırdıysan vücudunu bu durumda başkasının dokunması ile haz almaman da olası bir durum. başka bir ihtimal psikolojik takıntı. hiç bir sorun yok iken sırf kendimizi şartlandırdığımız için haz almayabiliyoruz, sizde bu da olabilir. gerçi sadece 1 seçenek 1 sorun var diyemeyiz belki birdan fazla sorunun bir araya gelmesi ile oluyordur. yada hiç bir sorun yoktur, normali budur siz fazla beklentiye giriyorsunuzdur. yazan diğer arakdaşalrın dediği gibi isterseniz cinselliğe ara verin bırakın biraz bedeniniz dinlensin.

 4. 10

  genelde aşırı cinsellikle ilgilenen erkeklerde cinsellikten çabuk soğuma ve hay kaybıo oluşmaya başlar, sizinde yavaş yavaş yaş ilerledikçe iş bitmeye başlıyor anlaşılan. yoksa aktif bir erkek için bırakın dokunmayı hayal kurmak bile delirmek için yeterli olurdu. bu sizde olmuyorsa erkekliğin bitmeye yada azalmaya başladığının işaretidir.

Bir cevap bırakın