erkeğin kadına mast yapması

Soru

internetten olgun bir kadın ile tanıştım, olgun dediysem ben 26 o ise 32 yaşında. sonra evli olduğunu öğrendim, internetten sadece eğlence amaçlı konuştuğunu gerçekte benimle bir şey yaşayamayacağını söyledi. bende çok ısrar ettim madem heyecan arıyorsun sadece tanışalım saçma sohbetler edelim diye, kabul ettirdim ve bir kafede buluştuk. geldiğinde daha bir hayran kaldım kendisine, yaşına göre çok bakımlı ve dikkat çekici bir giyim tarzı vardı. sohbet etmeye başladık cinsellikten epey konuştuk, benim için arabayla uzak bir yerden geldiğini ve artık dönmesi gerektiği söyledi, arabaya kadar eşlik edeyim dedim. yolda iltifatları sıraladım, bir etek beyaz tene bu kadar mı yakışır falan, normalde böyle giyinmem heyecanı seviyormuşsun ya senin için giydim demek beğendin dedi. katlı otoparkta duran arabasına geldik, keşke gitmesen daha çok sohbet edebilsek dedim, gel dedi arabaya oturdu bende yanına oturdum. gerçekten beğendin mi diye sordu evet deyince bacaklarını araladı eteğini sıyırdı çamaşır giymeyi unutmuşum heyecandan demez mi. elimi uzatım temas yok dedi, lütfen azıcık dedim, ses etmedi, beyaz yeni traşlı vajinasına dokundum iç içekti huylanıyorum falan dedi. bende okşamaya devam ettim 2-3 dk mast yaptım kasılmaya titremeye başladı elimi ittirip peçeteyi aldı bacak arasına koydu. sonra çok ileri gittik, benim acil gitmem gerekiyor dedi. başka zaman yine buluşalım dedim. beni otopark çıkışında otobüs durağında bırakıp gitti. belki oral yapar diye hayal etmiştim olmadı. eve gidince onun hayal edip defalarca mast yaptım. onun o hali gözümün önünden gitmiyor, asıl mesele benimde sevgilim var ve sevgilimle ne kadar seks yapsak da ben hiç bu kadar çok tahrik olmadım. tabi bununla kalmadı 3-4 defa daha bu kadınla buluştum ve ona mast yapmam dışında başka bir şey kabul etmiyor. buna rağmen ben bu kadından vazgeçemiyorum her görüşmeye heyecanla gidiyorum. sanki onun mast kölesi oldum ama razıyım. artık sevgilimle bir şeyler yapmak içimden gelmiyor. ona karşı soğudum gibi hissediyorum. ne oluyor bana bilmiyorum. belki aptalca diyeceksiniz ama resmen takılı kaldım.

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  zaten cevabını kendin vermişsin; sevgilim var. üstelik sevgilin yaşça senden daha küçük olmalı. bir hata yapmışsın ne olur o kadını her yerden engelle ve o kıza koş. çünkü bu işin sonu hiç iyi bir yere gitmez. gelip geçici zevk uğruna kendini perişan etmeyeceksin ve sevgilin olan kıza maddi manevi sarıl 💓❤️… 💑👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩👪👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨

 2. 1

  ikiniz birden aldatmakla hatalar yapıyorsunuz arkadaşım. hadi duygusal olarak taraflar birlikte olduğu kişiden gerekeni alamadı, heyecanı kalmadığı için kısmen bu hataya düşebilir. bak buraya kadar ben tamamım. hadi boşanma arifesinde olan bir kadın olsa yine idare edilebilirdi. boşa koydum dolmadı doluya koydum almadı. sizinki saçma sapan bir ilişki türü. yazdıklarından anladığım kadarıyla şu an penisin beynine hükmettiği için bunun kàr ve zarar getirisini hesaplayacak durumda değilsin. güncel sevgilinin artik sana hoş gelmemesi şu an içinde bulundugun durumun heyecanı. günün sonunda bunların hepsi geçecek.  burası newyork ya da paris değil. hayatta neftlix dizisi değil. adamı kimsesizler mezarlığına 8 kurşunla gömerler sonra. ha, ben mermiden hızlıyım zaten bana bir şey olmaz diyorsan beline kuvvet.

 3. 1

  çok sağlıksız ilişkiler peşinde koşuyorsunuz. zaten kadın evli ve endişeli, seni sevgilin var, her ikinizde aldatmış oluyorsunuz. o kadının vajinsı sevgilinizin vajinasından daha mı üstün de bu kadar çok kafaya taktınız. bir süre sonra zaten kadın görüşmekten vazgeçecek sonra sizde sevgilinize döneceksiniz. senaryonun daha kötüsü ya adam şüphelenir kadının peşine düşerse sizi yaklarsa başınıza ne gelir haberiniz yok. öte yandan siz siin sevgiliniz mesajınızı görse şüphelense takip etse ne olacak.

 4. 1

  bir atasözü vardır “çalma kapıyı çalarlar kapını” diye. bi heyecan peşine takılmışsınız bu da size keyif veriyor ama sonucu şimdiden belli bir hüsranla karşı karşıyasınız. bu ilişkinin en iyi sonucu sevgilinizden ayrılmanız olur diğerini düşünmek bile istemiyorum.

Bir cevap bırakın