orgazm olurken su gibi fışkırtan kadınlar nasıl yapıyorlar

Soru

slm. eşimle seks bitiminde sorunca boşaldığını hissetmediğini söylüyor. gerçekten bakıyorum vajinası kuru. bazen zevk aldığını söylüyor ama herhangi bir şey yok. bazı filmler izledik kadınlar boşalırken çok zevk alıyorlar bağırırken vanasından zevk suları fışkırıyor. eşim hiç böyle bir zevk alamadığını, belki de benim ona zevk veremediğimi söylüyor. aksine ben çok zevk alıyorum onun neden zevk almadığını anlamıyorum. birkaç hafta önce izlediklerimizin aynısını uyguladık ben çok zevk alıp boşalmama rağmen o orgazm olamadı. tabi biz filmdeki kadar uzun yapamadık bizimkisi kısa sürdü ondan olabilir diye düşünüyorum. yeni evliyiz acaba neyi yanlış yapıyoruz, eşim neden orgazm olamıyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  Adı ustünde porngrafik gorüntü onlar. Kadınlar gercek anlamda o sekilde boşalma yasamaz hele bizim gibi hic olmaz o yüzden öyle bir beklentiniz olmasın

 2. 4

  filmlerde oluyor o dedikleriniz gerçek hayatta fışkırma falan yok 🙂

 3. 2

  Bu yaşıma geldim, dediğiniz o abartı durumu sadece bir defa yaşadım. Filmler ile gerçek hayat aynı değil. Zaten illa o dediğiniz şeyin olmasına gerek de yok. Masturbasyon alışkanlığı nasıl ki erkeklerde erken boşalma problemine yol açıyor benzer şekilde kadınlarda da eğer klitoris üzerinden orgazm olma alışkanlığı oluşmussa vaginal orgazm yaşamakta çok zorlanabildiklerini sanıyorum. Eşinizin gönlünü kırıp dökmeden bu meseleyi öğrenirseniz ona göre bir strateji geliştirebilirsiniz : )

 4. 3

  Öncelikle kadınlar da boşalıyor bu bir gerçek ancak ilişki sırasında çok zor bir ihtimal olmasına rağmen ilişki sonrasında işlem çok kolay, hayal ederek okuyun. Boşalmak tamamen vajinanın ne kadar uyarıldığıyla ilgili. Sevgilinin “seks sonrası” klitorisiyle oynamaya başlaman gerekiyor. İlişki sonrası olması çok çok önemli çünkü önce vajina uyarılmış olacak zaten. Klitoris de vajinaya doğru uzandığı için zevk artacak. Yani klitoristeki haz, zaten uyarılmış olan vajinaya doğru ilerleyerek uyarımı daha da arttıracak. Bu sırada vajinasının açılıp kapandığını hissedebilirsin. Şimdi aynı anda bir elin klitorisle oynarken diğer elinin iki-üç parmağıyla vajinaya bir süre mastürbasyon yapacaksın (yavaş-orta hızda) ve sonrasında parmaklarını içeride tutarak ileri-geri hareketi yapacaksın, “hiç çıkartmadan” yani. Basınç uygulayacaksın ama yine de aşırı sert olmayan orta şiddetli bir basınç. O anlarda sabit durduğunda, vajina kaslarının parmaklarını iyice sarmaladığını, sürekli hareket ettiğini göreceksin. Bu uyarım devam ettikçe vajina, eline sürekli itme gücü uygulayacak ve en sonunda dayanamayıp sel gibi akacak. Resmen bomba patlıyor gibi, çığlık atmamak imkansız. Bu arada basıncın şiddeti sonlara doğru artabilir çünkü deliriyor vajina. Yaptıkça, keşfettikçe çok kolay olduğunu göreceksiniz.

 5. 3

  Onlar çok abartıyorlar, tam değildir ilişki sırasında orgazm olduklarında boşalıyor

 6. 3

  Boyle bir seyle haytaim boyunca karsilasmadim. Tamamen kurgu oldugunu dusunuyorum.

 7. 2

  porno filmlerde kadının içine su enjekte ediyorlar öyle fışkırıyor. gerçekte fışkırarak boşalan kadın ender.

Bir cevap bırakın