kadınları rahatsız etmeden nasıl cinsellik konuşabiliriz

Soru

kızlar yanlış anlamanızı istemem ama bizim kızlar ole bi hale geldi ki ne desek tacizci durumuna düşüyoruz ve bende artık cinsellik le ilgili bir konu açmaya korkuyorum. sizin için cinsellik hangi konularda hangi sınırlarda konuşulmalı, kabul edilebilir şeyler nelerdir ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  cinsellik herkese göre farklı algılanıyor. farklı açılardan bakarsan herhangi biriyle kocan değilse eşin değilse sevgilin değilse el alemin insanıyla ne diye cinsellik konuşasın abes absürt sapıkça olur. diyelim ki sevgilin yada nişanlındır kişi evlilik öncesi bu tip konuşmalardan hoşlanmıyordur, bu durumda ona saygı göstermek böyle şeyler konuşmamak lazım. diyelim cinsellikle ilgili bir sitedir içerik cinselliktir o zaman oradaki insanlarla konuşmak normaldir çünkü platformuda budur, tabi ters çıkan olursa diyebilirsin ki o halde burada ne işin var. lakin dediğim gibi cinsellik iki kişi arasında geçen ileri seviye bir olay olduğu için canın isteyince rast gele konuşamazsın, sapık yada ahlaksız damgası yersin, yerini bilmen lazım.

 2. 31

  Valla bu ara öyle bir dönem ki tanımadığın karşı cinse “Merhaba” desen tacizci sapık damgası yiyorsun kaldı ki adult muhabbet tehlikeli sular iyi analiz edemezsen boğulur gidersin 😀😀

 3. 3

  öyle kadınlarla cinsellik falan konuşulmaz direk yaşanır bence

 4. 2

  Ya malesef TR de böyle. bir şey yapamazsınız ki? direk damga yersiniz

Bir cevap bırakın