kalın penis zevk verirmi yoksa acıtırmı

Soru

Kız arkadaşımla beraber konuşuyorduk sevgilisinin penisinin çok kalın olduğunu çok zevk aldığını söylüyor, gerçi benim daha bir ilişkim olmadı ama kalın olması can acıtmaz mı dedim güldü. kalın olursa daha zor girer daha çok sürtünme olur daha çok zevk alırsın diye açıklıyor. bana aksine kalın olması zevk vermek yerine kolay girmeyeceği için acı vereceğini düşündürüyor, düşünce olarak ortada bir yerde kaldım hangimizin fikri daha mantıklı deneyimli olanlar cevap bırakabilir mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 7

  hyr cnm merak etme acıtmaz kız arkadaşının dediği gibi zevk alırsın

 2. 2

  Bayanlar cvp versinler

  • 3

   kalın penis daha iyi dolgun dolgun ayrıca kalın olması yetmez ortalama 30 dakika da seks yapabilmeli

 3. 3

  acıtır acıtmaz kime göre nereye göre, cinsel ilişki korkusu varsa acıtır, analdan olunca yine acıtır. bollaşmış vajinada hiç bir etkisi olmaz. belki bazısına ince penis daha iyi olabilir

 4. 2

  merhaba, bu konu zevkler ve renkler tartışılmaz olayına benziyor. kimisi kalın büyük seviyordur öyle zevk alıyordur, kimi ince olsun kısa olsun diyordur bu oka daha çok haz veriyorsa daha ne. haliyle sizde arkadaşınıza bakmayın siz nasıl zevk alacaksanız öylesi sizin için doğru olur. arkadaşınız anal seviyor, deepthroat yapıyor diye sizde aynısını yapacak haliniz yok sizin tercihleriniz farklı olacaktır. kalın mı, ince mi sorusunun herkese göre cevabı değişken olduğu için net kesin bir cevabı yoktur diyebiliriz. siz cinsel deneyimlerinizi yaşadıkça neyi sevdiğinize kendiniz karar vereceksiniz.

 5. 3

  kalın dildo acıtıyorsa kalın peniste kesin acıtıyordur

Bir cevap bırakın