eczaneden geciktirici nasıl istenir

Soru

mrb, erken boşalıyorum sevgilim bu duruma çok kızıyor. arkadaşım geciktirici kullan dedi. küçük bi ilçede yaşıyorum geçen eczaneye gittim bayan eczacı var bişi diyemedim raflara bakındım boğaz pastili alıp çıktım. utandığım için söyleyemedim. doktora gitsem geciktirici yazar mı ? bide hangisini almak lazım, geciktirici krem varmış, geciktirici sprey, geciktirici prezervatif ve geciktirici hap. sanırım hepsinin kullanım şekli ve etkisi farklı en çok geciktiren hangisi ? kafam karışıyor çok bilgim olmadığı için ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  aga doktora gitsen yine eczaneden isteyecksin ne fark eder sen en iyisi internetten al hem kapalı kutuda geliyor içeriği belli olmuyor en mantıklısı bu… mesela ben öyle yapıyorum hep

 2. 3

  arkadaşlarla bir gün iddaya girdik bende bile bile kaybettim o iddada gidip eczaneden delay sprey istemek vardı girdim eczaneye penis dik dursun diye sıkılan pıs pıslardan var mı dedim maalesef bizde yok dedi:) iki gün sonra gittim bu sefer kondom istedim ondan var benim güzel ablam dedi:):)

  • 6

   @love-burcu sen çok çılgınsın ve tatlısın:) benimde senin gibi çılgın deneyimlerim var

 3. 4

  sön dönemde herşeyi internetten alıyorlar. sizde öyle yapabilirsiniz. haptı spreydi kremdi fark etmez hepsi işlevsel. tabi siz sadece işi geciktiricilere bırakmayın, kontrolü kendiniz ele almanız bunu başarmanız lazım. kendinizi boşalma konusunda eğiterek antrenman yaparak bu boşalma duygusunu refleksini kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz. bu sayede gerçek bir erkek olabilirsiniz. o zaman geciktirici ürünlere ihtiyacınız kalmaz ama ben daha ekstrem çılgın gece geçirmek istiyorum derseniz o zaman kullanırsınız. en güzeli boşalma denetimi ve kontrolünü öğrenmek.

  • 6

   haklısınız ama o andaki duygu ve heyecanla kontrolü sağlamak bir hayli zor

 4. 2

  bunda bir şey yok. git iste. illa utanıyorsan başka semtteki eczanelerden git al.

Bir cevap bırakın