olgun erkekler genç kadın neden sever?

Soru

pek çok ünlü erkek yaşları bayağı bir ilerlemiş olmasına rağmen genç güzel bayanlar nasıl oluyor da bu erkeklerle evleniyorlar. Para her şeyin üzerinde mi. Babaları yaşlarında erkeklerde aradıkları ve benim gibi genç kendi ayaklar üzerinde duran taşı sıksa suyunu çıkaracak erkek olarak neden bir sevgilim yok

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    merhaba, yalnızlık sizde biraz stres ve gerilime sebep olmuş. bu sebeple farkında olmadan başkalarını eleştirmeye yargılamaya ve hüküm vermeye başlamışsınız. sakin olun elbette sizin de bir sevgiliniz olacaktır. sizi de mutlu edecek, ayaklarınızı yerden kesecek bir erkek bulunacaktır. dediğiniz gibi bazen mali kaygılarla da olsa bu tip menfaat tabanlı birliktelikler oluyor. lakin gerçek bir sevgiye dayanmadığı için er geç yıkılıyor yada son buluyor. tabi birde olgun seven kızlar var olduğu gibi kendini genç hissedip genç kızları tercih eden erkeklerde olabiliyor, çok bir aykırılık yoksa gerçekten bir gönül bağı varsa mutlu bir birliktelik yaşanıyor. kendiniz ile ilgili bilgi yazmamışsınız ancak düşünce olarak bakınca anlaşılan daha hayatın başlarında bir gençsiniz. endişe etmeyin hayata zaman verin, olası fırsatları fark etmeden elinizin tersiyle itecek yanlış hareketler yapmamaya dikkat edin, o zaman aradığınız sevgili sizi bulacaktır.

  2. 2

    buna 3-5 yıl sonra cevap verelim. bu sitedeki en iyi suallerden biri. cevabı aslında kendiniz biraz vermişiniz. evet maddiyat ön planda ama komple para diyemeyiz. nasıl ki pek çok delikanlı olgun kadınları daha çekici buluyor pek çok kız da aynısını yapıyor. yine bu evliliklerde arada 30 yaş olan da var. ama arada 5 10 yaş olanlar için pek bir şey yok. bu tip evliliklerde paranın yanında olgun erkekleri daha çekici bulan kızların sayısı da azımsanmaz. neticede zevk meselesi. alan memnun veren memnun. meselâ bir arkadaşımız vardı sadece siyah saçlı kızları çekici buluyor ve onlarla evlilik hayali kuruyordu. bu da bunun gibi.

Bir cevap bırakın