göğüslerim küçük fakat göğüs halkası büyük neden

Soru

arkadaşlar 19 yaşında bir geç kızım memelerim normalden biraz daha küçük fakat memelerimin uçları biraz geniş ve halka kısımları büyük neden böyle olur mu normal mi bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  Bunun neyinden rahatsız olduğunuzu anlayamadım ama hastalık olup olmadığını soruyorsanız eğer bu bir hastalık değil. Sadece genetik özelliğiniz öyleymiş…

 2. 3

  Hergün meme gören biri olarak söyleyebilirim her meme kendine özgü ve genetik olarak farklıdır

 3. 5

  herkes aynı olsa hayat çok sıkıcı ve sıradan olurdu. işte bu sebepten herkesin kendine özgü farklılıkları var. bu farklılıklar birer dezavantaj değil aksine kişinin has kendine özel renkleridir. anlayacağınız bu durum bir sorun rahatsızlık değil sizin kendi renkliliğinizdir. böyle şeyleri dert etmeyin kendinizle vücudunuzla barışık olun.

 4. 7

  hayatım meme işte; vajina gibi, gözler, kulaklar, dudaklar, kaşlar, saçlar, eller, ayaklar, bacaklar, göbek, kaburgalar, boyun falan derken insanların vücudu değişik değişik olur. her farklılığa takılırsak bunu kendi içimizde sorun haline getirirsek, bu hayatın diğer güzelliklerini kaçırırız. erkeklerde penis takıntısı, kadınlarda göğüs meme takıntısı en sorunlu uzuvlar 🙂 rahat bırakın şunları, artık çoktandır bu uzuvlar sizinle olduğu gibi kabullenin, onlarda sizi siz yapan özle bir parçanız !

 5. 1

  desne benimkiler senden daha büyük 🙂 şaka bir yana siz kızlar kendi kıymetinizi bilmiyorsunuz. herkes gibi sıradan aynı olmak istiyorsunuz. birisi çıkıyor moda ikonu hepiniz onun peşine onun yolundan trend diye aynı giyinmeye çalışıyorsunuz. niye sıradan sürüden olasın ki, işte ne güzel senin renklerinden biride bu. takılma böyle şeylere.

 6. 2

  Geniş halkalilar oldum olası pek hoşuma gitmemistir kadinsi durmuyor kadınlarda biraz küçük başı dik olan güzeldir bebekler bile sever :))

Bir cevap bırakın