sex shoplarda göğüs büyütücü krem satılırmı

Soru

göğüslerim çok küçük, iri göğüslü hem cinslerime çok özeniyorum. hatta kaslı erkelerin bile benden büyük memeleri var. silikon taktırmak istemiyorum biraz araştırma yaptım, göğüs büyütücü kremler varmış acaba nerede satılıyor ? sex shoplarda bulunur mu ? bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen ciddi şekilde yorum yazabilir mi ? birde aklıma sonradan geldi göğüs büyütme masajı diye birşey varmış acaba o işe yarar mı ? şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  Yaşınızı belirtmemişsiniz, muhtemelen gençsiniz. Ergenlik çağınızda iseniz bunu çok sorun etmeyin çünkü duygu ve düşünceleriniz değişebilir. Ayrıca çok fazla bilgi kirliliğine maruz kalmışsınız. Meme büyütme ancak cerrahi operasyonla olabilen bir şey.

  • 6

   evet yaşımı belirtmeyi unutmuşum yaşım 23 inanın morelim o kadar çok bozuluyor ki sormayın…

 2. 3

  Masaj ve krem ile olacak şey değil. Bu durum zihnen sizi yoruyorsa ve özgüveninizi örseliyorsa benim bildiğim kadarıyla yapılabilecek tek şey silikon taktırmak. Bunu istememe sebebiniz ameliyat korkusu ise düzgün bir doktor ile sorun çıkacağını sanmam. Ellediğinizde farkı anlıyorsunuz ama çok abartılı yapılmadığı sürece dıştan anlamak mümkün değil.

 3. 4

  Ah gencecik çiçeklerin kendini beğenmemesi sanal dünyanın aldatıcı görüntüsüne inanması ve örnek alması ne kadar üzücü. Yaş geçtikten sonra anlayacaklar ama tekrar gençliğe dönüş yok tren çoktan kaçmış olacak. Kendinizi sevin beğenin barışık olun. Küçükse küçük, büyükse büyük olsun fark etmez o sizin kendi güzelliğiniz. ancak masaj yapmak biçim ve şekil açısından olumlu etki gösteriyorumus diye biliyorum.

 4. 4

  hayatım gereksiz takıntı yapıyorsun, küçük seven erkeklerde var. hemde az değil hayli çok. üstelik bazı kizlarada küçük olması çok hoş duruyor. bu sayeda daha genç görünüyorlar. diyelimki 10 yıl sonra yaşıtlarınız 35-40 yaşında olgun görünürken, siz daha 25 ini yeni aşmış taze lolita gibi görüneceksiniz. küçük olması sayeside göğüslerini sarkmaz daha toplu ve dik durur. herşey kötü değil, bazı şeylerde avantajdır.

 5. 4

  Kişiye göre değişir kimi büyük sever kimi küçük…kendinle barışık ol.baska bişey gerek yok…

Bir cevap bırakın