ev yapımı göğüs büyütücü kremler

Soru

aktarda bulabileceğimiz bazı bitkilerden yararlanarak göğüs büyütücü kür yada krem yapmak mümkün mü ? yabancı internet sitelerinde bazı tarifler paylaşılmış ancak çokta güvenemedim tam olarak ne olduklarını bilmediğim için zararı olabilir diye yapmadım. sizin bildiğiniz denediğiniz fayda gördüğünüz bu tarazda karışımlar formüller var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. Valla karışımı bilmemde küçük göğüslü kadınlar her kadın kadar zarif çok çekici ve çok güzeller. Bence şanslısın; erkek düşüncesi ile söylemek istedim. Bu konuda umarım kendini üzmüyorsundur. İyi şanlar.

  2. erkeklerin penis derdi, kadınların göğüs yada göbek derdi 🙂 ha birde popo var, büyüteceğinz küçülteceğiz diye yoğun bir talep mevcut. bundan kazançlı çakanlar yine bu zaafı görüp ticarete döken satıcılar. hayatım doğal yollarla ne oluyorsa olur onun dışında büyümezde küçülmezde. şu olur, bazı kremlerle masaj yaparsın, cildin güzel olur, dokusu şekli güzel olur falan ama büyüme küçülme olmaz pek. sen bu enerjini sağlıklı beslenmeye harca en iyisi. yaşın kaç bilmiyorum ama gençsen zamanla biraz daha büyüyebilir. bazı kadınlarda minyondur vücuduna göre orantısı bellidir daha fazla büyümez.

    • Hahaha aynen şimdi sevglisi küçük demistir büyütmeye calisiyordur başka birisiyle olur oda küçük olsa iydi der biride kalcan küçük der biri çok büyük der falan uzar mevzular

Bir cevap bırakın