memenin ucu nasıl büyür

Soru

Sevgilim her seferinde takılıyor uçları neden bu kadar küçük diye. memelerim küçük değil normal ama uçları küçücük. mesela ben bir süre masaj yaptım ama gelişme olmadı aksine uçlarında hassasiyet ve acıma oldu. sizin bildiğiniz önereceğiniz bir yöntem varmı meme uçlarını büyütmek için ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 39

  nasıl yani tahrik olduğunuzda da mı ucu çıkmıyor benimkiler dokunduğun anda çıkıyor büyüyor partnerim ağzına aldığında taş gibi sertleşiyor.

 2. 5

  meme ucu büyütücü pompalar var fakat ne kadar etkili fazla bir bilgim yok

 3. 5

  senin herhangi bir yerini büyütmene gerek yok o beynini büyütsün öncelikle. millet beraber bi ilişki yaşayacağı insanı zor buluyor seninkisinin taktığı yere bak. ne olursa olsun birisi erkek ya da kız vücudunu yani değiştirmenin mümkün olmadığı bir yeri eleştirirse ya da küçümserse biri kocan bile olsa taviz vermemelisin. bugün meme ucu der yarın başka bir şey. gitsin meme ucu büyük bi hatun bulsun o zaman kendine. bana takacak bi yer arıyormuş gibi geldi kusura bakma ama.

  • 6

   kimseyi ayırma gibi bi derdim yok bu arada sinirlendim sadece 😀

 4. 33

  Meme ucu anatomik yapısı ile alakalı direk uyarılmaya uygundur. Asli görevi olan emzirmede de böyledir

 5. 2

  merhaba, erkek arkadaşınızın takıntısı çokta ciddiye alınacak bir şey değil, bir noktada elindekinin kıymetini bilmiyor olmak insana böyle saçma konuşmasına sebep olabiliyor. meme uçlarının küçük olması aslında avantajdır, birçok kadın meme uçlarının giydikleri kıyafet üzerinde belli olmaması için çaba göstermektedir. tek olumsuz yönü gebelik sonrası emzirmeye başladığınızda bebeğin memeyi kavrayamayıp emmekte yada sizin emzirmekte zorluk yaşamanızdır, lakin buda çok dert edilecek bir durum değil günümüzde bu tip durumlar için eczanelerde emziğe benzer meme ucuna takılan silikon aparatlar var bu sayede meme ucu küçük kişiler için emzirme zorluğu yaşanmıyor. sözün özü büyütmeye çalışmakla uğraşmayın oluruna bırakın, kendinizle barışık olun.

 6. 4

  vakum cihazları ve masaj faydalı oluyor, yanlız uyarmalıyım meme uçları ile oynamak, fazla uyarıma sebep olup sızlamasına ve süt benzeri salgılar gelmesine sebep olur. bu sebeple gereksiz yere fazla kurcalamayın.

Bir cevap bırakın