cim cif nasıl yapılır izleyerek öğrenmek

Soru

başka bir internet sitesinde partner ararken biriyle tanıştım aletin güzelmi diye sordu beğenmezsen keser atarım diye şaka yaptım insta attı şaşırdım konuştuk biraz kamera açtık sanal yapmaya başladık hadi ağzıma aldım yalıyorum cim cif yap bana dedi ben mal gibi kaldım o ne diye sordum tüm heyecanımı kaçırdın deyip kamerayı kapattı gitti. o dedi şeyi nasıl yapacaktım internette arattım bulamadım bu sitede bilgi varmı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  cum shot yani yüze boşalmak demek. doğruya doğru bn de ilk kez duydum ama internette az biraz araştırınca buldum iyi bakmamışsın demek ki 😀

 2. 3

  :))) sizin sonuç trajik mi olmuş komik mi bilemedim

 3. 2

  cimcif dediği ağza yüze boşalmak, yabancı kelime özentisi işte. nasıl yapılır anlatılacak birşey yok doğru açıdan fışkırtıyorsun işte olay bundan ibaret. tabi bunu o anki heyecana göre erotik şekilde betimlemen lazım ki fantazi sürsün.

 4. 2

  pek porno izlemiyormuş bunu anladık, yoksa kesin bir yerde karşılaşırdı bu kelimeyle, heleki zon zamanlarda o kadar çok kullanılıyor ki….

 5. 2

  öğrenecek bir şeyk bunda, ağza yüze boşalmanın neresini öğrenmeniz lazım, gelişine fırşkırtın gitsin 🙂 acmemi gençlik işte…

 6. 8

  selam, herkes olayın özetini yazmış aslında. karmaşık bir olay değil okuduğunuz üzere yüze yada ağıza boşalma fantazisinden ibaret. ekstra bir bilgi ve teknik gerekmiyor uygulamaya geçip sonunda gelişine boşalmanız yeterli.

Bir cevap bırakın