erkekler neden sütyen içinden belli olan göğüs ucundan tahrik olur

Soru

merhaba havaların ısınmasıyla birlikte ince bir kıyafet giyip dışarıya çıktım erkek arkadaşım kıyafetten göğüs uçların belli oluyor diye trip attı içime sütyen giydiğimi söylememe rağmen yüzünü asmaya devam etti bunda kızacak birşey var mı anlayamadım yani diğer erkekler bu durumdan tahrik olur mu

Cevaplar ( 6 )

  1. merhaba, mesele kadın ve erkeklerin cinsel tetiklenme sistemlerinin farklı işlemesinden kaynaklanıyor. kadınlar ne var bunda cinsel bir şey yok sapık bunlar diye düşünüyor. lakin erkekteki etkilenen tahrik olan sistem görsel etkileşimle çalışıyor. üstelik bunu bilinçli yapmıyorlar, şu kadının göğüslerine bakıp azayım falan değil, tesadüfe görüyor, istem dışı etkilenip beyin hormonlar çalışmaya başlıyor. erkekler kadınların aksine görsel haz alabilirler. ilginçtir ki sanat koleksiyonu yapanların yada görsel sanatlara en çok talep gösterenler erkeklerdir. adam bir tabloya bakıp bundan keyif alıyor, yanlış yere çekmeyin cinsel olarak demiyoruz. şimdi diyeceksiniz, kadınlar nasıl görselden nasıl anlamaz moda dünyasına onlar yön veriyorlar en etkileyici kıyafetleri hep kadınlar giyiyorlar, erkekler hep aynı pantolon gömlek t-short başka şeyleri yok. doğru diyorsunuz lakin atladığınız konu kadılar bir birine güzel görünmek için giymiyorlar bunları, tamam aralarında bir rekabet var ancak aslı gerçek kadınlar erkeğin aklını başından almak için giyinirler. düşünün bakın, tama da işte bu evet hayat içindeki kadının rolü tamda bu ! değil mi. erkek kıskanıyorsa sevdiğine değer veriyordur, onu görsel olarak da olsa başkası ile paylaşmak istemiyordur. eğer bu şekilde bir itirazı varsa sizde ne olacak tatlı dilinizi kullanıp tamam aşkım hemen değişiyorum deyip onu mutlu edin, olmaz mı ?

  2. Bende cok aşırı derece tahrik oluyorum gel beni ye der gibi duruyorlar kıskanmış seni

  3. hnagi erkek etkilenmez karılar göstere göstere gezecek erkekler etkilenmeyecek bu etkilenmenin kapatma tuşu yok ki kapatıp etkilenmeyelim

  4. Erkeklerin gorsel kadinlarinsa dokunsal olarak etkilendiğini daha ne zaman ogreneceksiniz ?

  5. bırak onu bunu da saçını tarayış şeklinden bile etkilenir. çıkıp birileri ben etkilenmem vs laf salatası yapmasın. etkilenmiyorsan ya bol bol pompalamış doymuşsun ya da erkeklik hormonlarında bir sıkıntı vardır. ha etkilenir eyleme geçmemek için aklını kullanarak kendini frenler o başka. dinde de kadınları aklını kullamayan erkeklerden korumak için vs. kadınların kafaları dahil örtmelerini ister. onun için milletin günahına girme. erkekler bunu “beni mikecek adam arıyorum, var mı cesaretli biri” şeklinde anlıyorlar. sonra bana sarkıntılık etti vs. diye orada burada ciyaklıyorsunuz.

  6. kesinlikle tahrik olur. erkekler meme, göbek ve popo görünce inanılmaz etkilenir. dar giyim ya da bunları gösteren giyim bizi adeta hipnotize eder. kimileri zaten ayak bile görünce kendinden geçiyor. onlar çok başka.

Bir cevap bırakın