popomun yalanmasından haz almak gay olduğumumu gösterir

Soru

geçen hafta eşimle cinsel bir konudan dolayı tartıştık, bir ara ben olmasam sen boşalamazsın havan kime deyince bende kızdım tavır yaptım. sonra gel hadi barışma seksi yapıp barışalım dedi bende tavrımı sürdürdüm. cevap vermedim gidip duş alıp tavır yapıp arkamı dönüp yattım. bir saat sonra popomda bir el hissiyle uyandım, anladım beni gıcık etmek için yapıyor ben hiç oralı olmamış gibi yaptım. daha ileri gitti çekiştirip boxerimi çıkardı, popomu aralayıp bir anda sıcak birşey hissettim tüm vücudum bir anda uyarıldı tavrımı devam ettirmem lazım diye düşündum hala sinirim bozuktu. popomu yalamaya dilini sokuşturmaya devam etti ama bende kendimi tutamıyorum çok şiddetli ereksiyon oluyorum. parmaklarını tükürükleyip 2şer 3er sokuşturdu, diğer elinide tükürkleyip penisimi ovuşturmaya başladı. dili ve popoma çarpan sıcak nefesi filan derken dayanamadım boşalcam yeter dedim. beni çevirdi boşlasın benim kocam rahatlasın sinirleri geçsin deyip popomu yalmaya dilini sokmaya devam etti bende saldım kendimi öyle bir boşaldım ki bacaklarım titriyordu. sonra oda kendini okşayarak boşaldı. duş aldık birlikte çok konuşmadık. ama bütün gece uyuyamadım çok değişik birşeydi aklımdan çıkmadı. internetten baktım poposundan zevk alan erkek gay olabilir filan diyordu. acaba bende mi gayim. bir daha böyle birşey yapmak istemiyorum gay olmak beni korkutuyor.

Cevaplar ( 5 )

  1. selam, anlatım biraz hikaye tadında olmuş, öyle ki bu durumdan sizin ne kadar etkilendiğinizi düşünüyoruz. tüm bu detaylar ve yaşadıklarınız hassas bir anda sizi çok etkilemiş. öncelikle rahat olun şunu söyleyelim kimse poposu yalanınca, yada parmaklanınca haz aldı boşaldı diye gay olmaz. zaten gay olmanın olayı başka buna takılmayın. sadece siz değil her erkek böyle bir durumdan zevk alacaktır. o sebeple hisleriniz gayet normal diyebiliriz. istediğinizi yapın yalattırın, parmaklattırın, oral yaptırın boşalın filan fantazinize keyfinize zevkinize bakın rahat olun bir şey olmazsınız. tüm hepsi fantaziden ibaret. bir anlık heyecan ve ilk denediğiniz farklı bir deneyimle ikilemde kalıp pişmanlık yaşamayın boşuna. herkes genelde bu duruma düşebilir ilk etapta ama sonra zamanla anlıyorlar. o sebeple kendiniz korkutmayın, rahat olun, birde eşinizle tartışmayın, boş verin gurur yapmayın o sizi gerçekten seviyor. sizde sevgisine karşılık onun için en iyisini yapın. hayatınız daha renkli ve keyifli olsun. biz iyisi mi size iyi eğlenceler dileyelim.

  2. korkma hiç bişi olmaz 20 yıldır evliyim eşimle heyecan olsun diye değişik porno filmler açıp aynısını deneyip videoya çekiyoruz. yine daha sonra izleyip eğleniyoruz. neler neler ne posizyonlar ne fantaziler denemedik üstüne bir sürü fantazi ürünüde aldık ev seks shop gibi oldu. ne ben erkekliğimden birşey kaybettim nede eşim kadınlığından sonuçta cinsellik ve fantaziler zevk olayı. hatta her yeni değişik fantazide daha bir ateşleniyoruz

  3. boşver onu bunu ne dicek diye zevkine bak kafan rahat olsun

  4. bende de olmuştu ama eşcinsel olduğunu düşünmüyorum yada öyle hissetmiyorum. kadınların o bölgemden ilgilenmeleri hoşuma gidiyor sadece. hâlâ kadınlardan hoşlanıyorum diyorsan sıkıntı yok.

  5. ne mutlu öyle bir kadına sahip olan erkeklere aslında ben de benzer sex fantezileri yaşamayı çok isterdim ancak hiçbir zaman eşim bu gibi şeylere yaklaşmayı kabul etmedi bence bunları kafanıza takmayın bu konuda eşinizide üzmeyin zira o kadın gibi kadındır bu fantezilerle kendi mutlu olurken sizide de mutlu etmek istiyor bilinçli bir kadındır wesselam.. özetle bunun gay olmakla bir ilgisi yoktur bakın keyfinize sizi ve eşinizi mutlu eden her şeyi rahatlıkla yapın mutlu neşeli ve zevkli yaşamlar arkadaşım 🥰

Bir cevap bırakın