mastürbasyon yapmak penisi yamulturmu

Soru

Herkese merhabalar, bugünlerde aklıma takılan bir soru var. Son zamanlarda sanki penisimin baş kısmından orta kısmına doğru sola doğru bi yamulma görüyorum, bu eğiklik tam da mastürbasyon baskı yaptığım kısma ve yöne denk geliyor. Sık mastürbasyon yapmak penis yamukluğuna yol açar mı? Penis dışarıdan müdahale ile yamulabilir mi?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    ergenlik gelişim çağında yapılan birçok hata peniste eğri gelişime sebep olur. mast yaparken oluşturduğunuz baskı, kullandığınız çamaşır ve gün içinde çamaşırdaki duruş pozisyonu olsun hepsi etkiler. ciddiye alınmazsa bu yamulma artar penis muz gibi yana kıvrık olur. mast yapmayı bırak, çok istekleniyorsan sadece 15 günde 1 kere yap. kaliteli rahat slip çamaşır kullan penisi başı yukarı doğru dik göbek deliğine bakacak şekilde muhafaza et. tabi hemen birkaç günde olmaz yıllarca uzun süre düzgün takip edersen düzelir gelişimi daha güzel olur.

  2. 3

    daha çok yanlış çamaşır kullanımından oluyor bildiğim kadarıyla. mesela boxer kullanıyorsan penis içeride hangi konumda bir bak, muhtemelen dediğin yöne yamuk olarak duruyordur buda sürekli öyle kalmaktan ö yöne yamulma olmuştır. tabi çok mast yapıyorsan ve elini çok fazla sıkıştırıp yapıyorsan buda yamulmayı arttırmış olabilir.

  3. 4

    Yanlış mastürbasyon, iç çamaşırı vs gibi sebepler kıkırdak dokusuna zarar verebiliyor. Mastürbasyonu doğru şekilde yapın. Yoksa zarar görürsünüz.

Bir cevap bırakın