en büyük kaç cm penis gördünüz

Soru

nerdeyse 10 yıldır tanıştığımız yakın arkadaşlarım var. kafede otururken muhabbet kızlardan açıldı. sonra büyüktü küçüktü derken bende kendime güvendiğim için rahat 20 cm var dedim hadi len falan derken gurupta en büyüğü benim sanıyordum. çok böyle karı kızla işi olmayan bi arkadaş var onada şakayla biraz laf atayım espri yapıp takılayım diye arda’nın 10 cm ondan hiç kızlarla arası yok, kaç tane kız ayarladıysam hep arları bozuldu dedim. öyle deyince kızdı bi si***r git ne alakası var büyük aq napim kestirilmiyor kızlar kaçıyor dedi. hadi ya atma sallama dedik adam tıfıl biri inanmıyonuzmu dedi, inanmıyoz dedik. olum bak ruyanıza girer uyuyamazsınız açtırmayın bana şimdi diyor, atma açmazsan ip**sin dedik. gaza getirdik 10 yıldır arkadaşız o güne kadar öyle bi muhabbetimiz olmadı. iyice kızdırınca yanındaki çantayı kucağına koydu saklama çantayla diyorduk bir makina çıkardı salladı çantanın boyunda 25 cm rahat var. adamla taş**k geçerken şok oldum herkes sus pus kesildi. öyle bi adamdan öyle bişi çıkmasını asla beklemezsin at şeyi gibi kızların kaçmamasına şaşmamalı biz bile korktuk. şimdi merak ediyorum gerçekten kızlar en büyük kaç cm gördünüz ? sallamadan bide öyle porno filmde falan değil canlı olarak ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  bu nasıl bir soru, başkasının penisin kaç cm olduğu, görüp görmediğinizin ne önemi var 🙂 penislere gizli ilginiz varsa bilemem. kimsenin boyuna kaşına gözüne göre penisi belli olmaz, aynen yaşadığınız olaydaki gibi bakarsın iri yarı kaslı biri hayal kurarsın kocamandır penisi derdin, çıkar 10 cm, bunda birşey yok ince zayıp kısa boylu dersin, çıkartır sana 25 cm şok olursun. hiç bir vücut şekli penisin ne kadar olacağı ile ilgili bilgi vermez. tek gördüğüm gerçek penis 13 cm di. nerde görcem onca başka penisi 0 muyum ben aaaa…

 2. 8

  bi tek sevgilimin penisini gördüm oda 15 cm flan ölçmedim ama az çok öyledir diye tahmin ediyorum. gerçi bence çok ideal memnunum, asla öyle 20 25 falan istemem. hatta kimi zaman dibine kadar girince 15 cm bile acıtıyor.

 3. 2

  büyüklük daha beter başa bela, ereksiyon sertleşme sorunları, haz kaybı zevk alamamak falan derken büyükler daha kolay devriliyor. küçükler çok avantajlı daha güçlü ereksiyon olup daha yoğun zevk alıyorlar. hayatlarında çok daha fazla süre cinsel olarak aktif kalabiliyorlar. univ yıllarında arap kökenli bir öğrenci vardı birazda serseriydi kızlara haşarılık yapardı sanırım 20-22 cm vardı galiba gördüğüm en büyük öydu 🙂 tabi benim ortalama civarı sayılır…

 4. 4

  net 25. cm gördüm hatta 25 santim diye görmek istedim zenci arkadaş da

  • 3

   oha nasıl bir penismiş öye at şeyi gibi, bu arkadaş beygir olmasın. hahahaaa

 5. 3

  uzun olmasından değilde kalın ve iri olmasından korkan kız arkadaşlarım çok var, bence kalın ve iri durması biraz tedirgin edebilir.

Bir cevap bırakın