mastürbasyon yaparken vajina tahriş olur mu

Soru

selam, ne  yazık mastürbasyon bağımlısıyım. yapmadan duramıyorum sık sık elle tatmin yöntemine başvuruyorum. yalnız birkaç defa yapınca vajinada kızarma acıma ve hissizlik oluyor. kaydırıcı krem falanda kullanıyorum ama neden oluyor ? normalde mastürbasyon yaparken vajina tahriş olurmu ? sizde de aynı durum oluyor mu ? hatta hissizlik oluyor, gelecekte bu sebeple çok sorun yaşar mıyım ? eğer sorun yaşarsam bunun tedavisi var mı geçer mi ? çok soru sordum ama idare edin cahillik işte. tşkler.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    tabiki tahriş olur yani en kolay örnek verim durduk yere sen kolunu veya yüzünü kaşısan kızarmazmı kızarır vajina da hasastır erkek genital bölgeside böyle çobuk tahriş olur ve hem erkektede hem bayandada fazla masturbasyon hissizlik yapar diyicem kolay bişey değil biliyorum ama masturbasyon azaltmaya çalış çünkü ilerdeki cinsel hayatını etkileyebilir bu senin elinde sana tavsiyem kendine ödüllendir ilk bir hafta dayan kendini ödüllendir sonra 15 gün sonra 30 gün gerçekten bu dediğim işe yarıyor

  2. 3

    aşırı yaparsan aşırı yıpranır zamanalda hissizlik olur. bu hissizlik hiç bir şekilde düzelmez çünkü oradaki deri kalınlaşır, doknudaki dokunum hissiyatı körelir. gelecekte de evlenince cinsellikten hiç zevk alamazsın, orgazm olmazsın falan filan derken cinsellik senin için işkence olur. anlayacağın yaptığınla kendi kendine zarar veriyorsun. biraz siteyi oku araştır çok daha detaylı bilgi sahibi olursun.

  3. 4

    demek ki size uygun değildir elle tatmin. bence evlenene kadar sabredin daha iyi olur. daha önce yorum yapanlara katılıyorum.

Bir cevap bırakın