mastürbasyon yaparken penis tahriş olur mu

Soru

bazen cinsel isteğim çok fazla oluyor kendimi tutamıyorum defalarca 31 çekiyorum. farkındayım kendime zarar veriyorum bir şekilde engel olamıyorum. yapmıycam diyorum bakmışsın biraz sonra hadi bu son olsun rahatlayayım diyorum yine yapıyorum. birde sanki son zamanlarda mast yaptıkça penisimde çatlaklar yaralar soyulma kızarma tahriş falan oluyor. tabi emin olmadım acaba çok mast yapmaktan olabilir mi ? yada başka bir hastalık falan olma ihtimali var mıdır ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 7

  Bebek yağı ile aynı anda tükürüğünü kullanmayı dene. Evet kuru yapmaktan tahriş ediyorsun. Kaygan yaparsan doyumun yükselebilir ve böylelikle azaltmaya yönlendirebilirsin kendini.

 2. 3

  Kuru yaptığın için olmuş antibiyotik li krem kullan bir süre

 3. 4

  aluru mastürbasyonda peniste olsa vajinada olsa tahriş olur, kuruma olur, ciltte kızarma, dokuda çatlama ve yaralar hatta soyulma bile olur. bunlarbir şekilde geçer lakin asıl mesele bunlar sonucunda bu gölgedeki dokularda dokunum ve hissiyat azalır. haliyle çok hissetmezseniz yeterince haz alamaz ilişkide zevk sorunu yaşarsınız. ellerin yada ayakların nasır tutması gibi zarar gören dokular kalınlaşır hissiyatı azalır. bu sebeple gelecekte kösele gibi penisiniz olmasın istiyorsanız aşırı mast yapmaktan kaçının.

  • 2

   Geçmişte çok fazla kuru mast. yaptım cahillik diyeyim ama hiç tahris kızarma flan olmadı şuan için bir cinsel deneyimim bulunmuyor acaba his kaybı flan yaşadıysam nasıl anlarım bilginiz var mı acaba ?

 4. 3

  fazla çekerseniz bırakın tahriş olmayı kopması bile ihtimal dahilinde. iyisimi siz bu işlere ara verin, cinselliği bir kenara atıp hayatta biraz ileriye doğru geleceğe bakın, kendinize hedefler belirleyin, neler ypabileceğinizi düşünün. bırakın unutun artık bu mast olaylarını. cinsellik evlenince başlar geri planda evlilk içnide çok öne çıkmadan tadında devam eder.

 5. 5

  Kuru kuruya bir şeyleri konuşalım. biraz sayıyı azalt azalttıgın sayı da da krem vs kullan

Bir cevap bırakın