mastürbasyon yaparken vajinaya aşırı baskı yapmak zararlımı

Soru

merhaba 19 yaşındayım mastürbasyon yaparken sanırım vajinaya biraz fazla baskı yapıyorum. sert şekildede yaptığım oluyor, baskı derken yani klitoris üzerinden fazla sert okşadığım oluyor. ilerde evlendiğimde eşimle cinsel ilişkide ne gibi sorunlar yaşarım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 1

  aşırı baskı ypamak aşırı uyarmak ve tahriş etmek anlamına geliyor. bir nevi oradaki hissiyatıda köreltiyorsunuz. evlenince kocanınzla seks yaparken penis vajinada ritmi yakalayıp orgazm olmanız çok zor olur. muhtemelen bu şekilde orgazm olamayıp yine ilişki sonunda elle mastürbasyon yapmaya çalışırsınız. daha yavaş soft dokunaşlarla kendinizi uyarmayı tercih edin bu şekilde alıştırın. diğer türlüsü sizin için gelecekte ilişkide haz almada sorunlara neden olacak.

 2. 4

  aşırı bastırırsan vajinayı aşırı tahriş edersin buda dokulardaki dokunum hissiyatında azalmaya sebep olur. gelecekte sürekli bu şekilde yoğun baskı yaparak rahatlama ihtiyacı duyarsın buda gerçeklemşmezse zevk almazsın. bu sebeple bu alışkanlığı terk etmen lazım. yoksa gelecekte kocanla mutlu olmazsın.

 3. 7

  tatlım vücudundaki en narin bölgene yani vajinana aşırı baskı yapma hafif hafif masaj yap daha çok zevk alırsın

 4. 6

  niye masturbasyon yaparken vajinana aşırı baskı yapıyorsun vajinan acımıyor mu sonra…

 5. 6

  Baskı yaptığınız da daha fazla zevk aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz belki bu yüzden yapıyorsunuz. Onun yerine bir krem kullanın ve deneyin

 6. 2

  Eğer baskı yoluyla mastürbasyona alışırsanız ileride tahrik olmak için bastırılma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Davranış bozukluğuna yol açabilir. Bastırmanıza gerek yok.

Bir cevap bırakın