boğazına kadar penisi sokup boşalmak

Soru

mrb, travestilere ilgim vardı ilişki yaşamak istiyordum. sonunda cesaretimi toplayıp aktif olan bir travestiye gittim. sadece oral yapmak istiyorum dedim. neyse işte oral yaparken beni alta yatırdı 69 yapalım dedi. yavaş yavaş yalarken ben çok dayanamıcam boşalcam dedim devam et hadi dedi tam ben boşalmaya başladım penisini bastırdı boğazıma girdi kurtulamadım boğuluyorum sandım ağzıma boşaldı spermleri yutturdu bana çok kötü oldum. sonra çok kızdım tamam işte ilk deneyim olduğu için senden para istemiyorum dedi. küfür ederek çıktım gittim yolda fenalaştım kustum. ertesi gün doktora randevu aldım gittiğimde utandım anlatamadım tabi ne olduğunu kızla seks yaptım hastalık kaptım mı acaba diye test yaptırmak istiyorum dedim. 1 günde belli olmaz şimdi test yaptırmanın anlamı yok dedi. morelim çok bozul ne yapçam acaba bir hastalık kapar mıyım ?

Cevaplar ( 6 )

  1. kanalizasyona girip üstüme kir bulaşırmı diye sormanın mantığı var mı ? kimbilir ne hastalıklar var, kimbilir hangilerini kaptınız. diş etlerine, bademciklere, gırtlak ve mide borusuna kim bilir ne enfeksiyonlar, virüsler, mantarlar, bakteriler bulaştı, kim bilir ne dertler çekeceksiniz. doğru yani bunlar bir günde çıkmaz, hayatınız boyunca hep karşınıza çıkacak. akılsızlığın bedeli çok ağır olur ne yazık.

  2. hastalık kısmını zaman gösterecek ama en azından size iyi bir ders olmuştur da bir daha travestiye falan heves etmezsiniz. herif neredeyse size para verecekmiş.

    • aynene arkadaşa katılıyorum, umarım bundan ders almışsınızdır, yoksa hoşunuza gittiyse artık, erkeklere de yapmaya başlar ve sonunda yolunuz pasifliğe döğru gidiyor demektir. gastlaık için 2 hafta sonra falan gidin doktorada doğru dürüst analtın ki adam ne test yapacağını ona göre bilsin.

  3. ooo fena sizin iş bitmiş. bu kadar mı azdınız, ne yaptınız. daha ilk seerde bu kadar ileri gittiyseniz sizin iradenizden şüphem var. kararkterini zayıf demek ki, muhtemel rahat duramaz yine böyle aşırı şeyler yaparsınız. durumunuz hiç sağlıklı görünmüyor. bence asla bir daha böyle şeyler yapmayı bırakın bu düşünceleri bile aklınızdan geçirmeyin.

  4. hastalık için en az 3 ay kadar beklemek gerekiyor diye biliyorum ama travesti ile yapıyorsan bunu göze alman gerekirdi diye düşünüyorum böyle şeyleri baştan konuşman gerek o yüzden

  5. bir şey olmaz tabi.. mide asiti her şyei yok eder merak etme.. senin ki tiksintiden solayı mide bulantısı.. bir de olayın stresi de mide ağrısı yapmıştır.. senin hatan madem yapacaksın neden 69 a geçtin.. sen ver girsin..

Bir cevap bırakın