yerine göre sapıkça isterik davranan erkekler hoşuma gidiyor

Soru

genelde böyle anını ortamını vaktini saatini denk getirip o zamanlarda sapıkça şeylerle ilgilenmeyi seviyorum. misal penisinin kalkmış halde bi resmini gönderse yada boşalma anında fışkırırken kısa video atsa, sapıkça edepsiz sözler söylese, ne bileyim baş başa iken isterik hareketler yapsa öyle davransa, orama burama ellese taciz etse üstüme düşse, etrafımda dolansa beni sekse ikna etmeye çalışsa. konuşurken azgın azgın söyler söylese bana ne yapmak istediğini dile getirse gibi şeyler. tabi bunların zamanlamasını bildiremiyorlar, finallere hazırlanıyorum hiç vaktim yok aklım derslerde, hop hadi olmadık zamanda, ne bileyim günün ortası yada iş çıkışı koşuşturmaca var falan o saatlerde bir şeyler yapmaya çalışıyor hiç yeri değil diyorum. ya ne bileyim beni anlayan yerine göre ilişkiyi yöneten zeki tacizci erkek tipi ilgimi çekiyor nedense. bi tek ben mi böyle düşünüyorum ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  aslında kadınaların bir çoğu, bu tip tam yerinde tam zamanında yapılmış girişimleri sever. ancak bunu yapabilmek için karşındakini çok iyi tanımak anlamak gerekiyor. lakin piyasada öyle bir erkek olmadığı için biraz zor. erkek uzun uğrşamayı sevmez direk yürüyecek yatağa atacak işini bitirecek gerisi yok bitti. senile ilgilenecek, seni iyi tanıyacak, neler yaptığını, boş zamanlarını bilecek, hangi dozda ne kadarını tolere edebilirsin bunu doğru anlayacak ve hepsini bir araya getirip eyleme geçecek ooo zor yani.

 2. 5

  hahahahahaha, bu yazıdan aklıma direkt burçlar geldi. bu tarz erotik şeylerden genelde boğa burçları anlarlar. tabii onlara o güveni verebildiyseniz. ya da zıt burcu akrep, onlarda cinsel mesajları iyi verebiliyorlar.

 3. 3

  benim kafada gibisin, tanımak isterim. yaşım 21

 4. 3

  herkes bir şeylerden hoşlanır, kimi soft sever kimileri sapık sever. insan işte değişik karakter yapısına sahiptir. ki konu cinsellik olunca bazı şeyler normalde karşılanabilir. bence abartmadan kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın. tabi olayı abartı eylemlere kadar götürürseniz çıkmaz bir yola girmeniz riskli bir ihtimaldir.

 5. 2

  Bu tür düşünceler ve arzular aslında oldukça yaygın olabilir, ancak bu davranışların kabul edilebilir olmadığını ve başka insanların rızası olmadan böyle şeyler yapmak, taciz olarak kabul edilebilir ve yasa dışı olabilir.

  Eğer bu tür fantezileriniz varsa, bunları uygulamak yerine, rızası olan bir partnerle sağlıklı ve güvenli bir şekilde deneyimleyebileceğiniz çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Örneğin, cinsel içerikli bir ilişki kurabileceğiniz platformlar bulunmaktadır ve burada karşılıklı olarak belirlenen sınırlar dahilinde, fantezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Ancak, herhangi bir cinsel ilişki veya etkileşimde bulunmadan önce, karşı tarafın rızasını almak ve onların sınırlarına saygı göstermek çok önemlidir. Başka insanları taciz etmek, cinsel saldırıya yol açabilir ve bu yasadışı bir davranıştır.

  Eğer bu düşünceler ve arzular sizin için bir problem haline geliyorsa, bir terapistle konuşarak daha sağlıklı bir cinsel yaşam ve düşünceler geliştirebilirsiniz.

 6. 4

  yazdıklarınızı okudum inanın çok iç gıdıklayıcı bir durum. aynı şeyi bir kadın erkeğe yapsa erkekte ki durum daha etkili olur. erkek demek cinsellik demek.

Bir cevap bırakın