nude yani çıplak resim isteyen erkek sizce iticimidir

Soru

nude çıplak resim istemek suç mu? mesela sevişemiyorum bari nude isteyip hayal kurup kendi kendime tatmin olmak hoşuma gidiyor. bu arada atacak var mı? yeni kurulacak hayallere ihtiyacımız oluyor 😪 peki sizin birine nude atmak hoşunuza gidiyor mu? böyle fantazilere bakışınız nasıl ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  bilader bişi dicem kızma, internette milyonlarca foto varken hatta fotodan iyisi porno videolar varken, üstelik daha daha iyisi canlı kamera kaşısında şovlar varken nude istemek çok saçma değilmi ? 20 yıl önce olsa internetin gelişmediği dönemlede tamam hadi nude istersinde, bunca sudan bol bedava her türlü içerik varken nude dilenmek aptalca değilmi ? ne hayal kurmak istiyorsan gogle amcaya yaz gir bak istemdiğin kadar var. bunu zaten bir kıza söylersen nudemi kaldı ne diyor bu diye düşünür ezik durumu düşersin. kıza seks yapalım desen daha iyi 🙂 bence böyle komik düşünleri at kafandan yoksa senle çok dalga geçerler, kız mız bulmazsın. 40 yaşına da gelsen ortada kalmış ele talim eden biri olursun.

 2. 3

  Her nerede yasıyor veya yasatiliyorsan güzel kafan var devam et 😉

 3. 1

  avatarki kadar çıpğlak yetermi 🙂 en fazla bu kadar çıplak olabiliyorum, gerçi siz artık bakar hayal gücünüzel mayomu çıkarır çıpklak halimi hayali olarak montajla koyarsınız, hem böyle daha eğlenceli bak, hazıra görsen ne oalcak bakıp geçeceksin, ama böyle gizemli oluyor acaba mavi mayonun altında ne var diye düşünüyorsun beyin fırtınası yapıyorsun 🙂 bu gençler çok komikler, neden kız bulamıyorlar şimdi daha net anlıyorum…

  • 3

   niye öyle dedin cocugu perişan ediyosun durduk yere 🙂

  • 2

   kadın çok seksi… 😉😊

  • 4

   bu bizim gençlerin aceleciliklerinden kaynaklanıyor az zamana yaysalar hayatı her şey kendiliğinden gerçekleşecek ama arkadaşlarını başlıyorlar sık boğaz etmeye … sonu hüsran oluyor .

 4. 2

  nude isteyen birine çıplak foto atmam kesinlikle dekoltesi olan seksi kıyafetli atarım yüzüm görünmeden tabi o kişide bana atmalı karşılıklı

Bir cevap bırakın