eşim nude foto atmamı istiyor

Soru

merhaba, kocam otellere özel pazarlama işi yapıyor, sıkça şehir dışına gidip 2-3 gün otellerde kalıyor. otelde kaldığı zaman canı sıkılıyor tutturuyor nude atsana. evleneli 1 yıl oldu ama hala azgın, eve gelince görürsün diyorum atmıyorum. tabi oda kızıyor tavır yapıyor. niye her gittiğinde eşim nude foto atmamı istiyor ? 3-4 gün dayanamıyor mu ? ben bu gibi şeylerin yapılmasına karışıyım. ne olacak abartıyorsun azıcık heyecan istiyorum diyor ama günümüzde her şey olabiliyor, telefonunu kaybetse yada hesabı şifresi çalınsa, başkası görse, sonuçta görüyoruz hep böyle şeyler internete sızıyor. ben normal resim bile çektirmeyi pek sevmem. haksız mıyım ? kocam diye istediğini yapmam mı lazım ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  bence eşiniz hala sizi arzuluyor. onu kırmayın. eşler arasında bu tarz şeyler çok normal. ona bakınca hemen silmesini söyleyin. eşler arası cinsel çekim zamanla azalır. her iki tarafın da rızasıyla ufak tefek renklendirmeler yapılması çok normal. bu durum cinsel hayatınızı olumlu etkileyecektir. benim eşim de hamileyken anal seks yapmak istiyordu. onu kırmamak için birkaç kere yaptım ama sonrasında kestim.

 2. 4

  tereddütlerinizde son derece haklısınız. bu belgeler bilerek ya da bilmeyerek bir çok yere yayılabilir. hem çok güvenilen evlilikler bile çok saçma noktalara gidebiliyor. sonrasında büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. hem göndermediğinizde eşiniz de sizi çok daha fazla özler, daha güzel olur.

 3. 9

  esiniz sizi dusundugunu hissettirmek istemis ama bence guvenilir degil. ben olsam istemezdim de atmazdimda. yanlislikla yolladigim resimler oldu. ne olur ne olmaz

 4. 3

  güvenmediğin biriyle evli olmazsın o yüzden atmalısın bence hem belki hoşuna gider ama attığında hoşuna gitmezse 2 3 denemeden sonra sal

 5. 2

  whastap dan atabilirsin tek görmelik ve sana uygun olur hem ekran fotoğrafı alamaz ve 1 kere görür ve video gibi şeyleri istediğin kadar atabilirsin iyi şanslar.

 6. 4

  biz erkeklerde sistem biraz farklı çalışıyor. :)) eşiniz sizden nude foto istemesinden, tuhaf olan bir durum yok. aksine, sizi arzuladığı için mutlu olmalısınız. foto konusunda tek dikka t etmeniz gereken durum, yüzünüzün görünmemesidir. onun dışında tereddüt edeceğiniz bir durum yok bence.

 7. 2

  abla bi şey dicem neden fotoda nude var??? yani ne bileyim kocan seni arzuluyor sonuçta koca

Bir cevap bırakın