libidosu yüksek birisi olarak eski fantezilerim canlanıyor

Soru

arkadaşlar merhaba, ben evliyim ama bekarken özellikle evli kadınlarla görüşüyordum. ortalamanın baya üstünde bir penise sahibim ve bu zamana kadar görüştüğüm evli kadınlar hep tekrar görüşmek istedi. lakin şimdi evli olmama rağmen bende kendimi tutamıyorum, libidosu yüksek birisi olarak eski fantazilerim canlanıyor, sizce ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. nasıl ruhsuz duygusuz erkekler var, yazık üzülüyorum, size değil eşinize üzülüyorum. madem nerde gece orda sabah, önünüze gelenle ahlaksız ilişkiler yaşayacaksanız ne diye evlendiniz. iki seçenek var, ya adam olmak için gidin bir psikologdan destek alın tedavi olun kendinize gelin yada daha fazla zorlamayın boşanın istediğiniz gibi yaşayın. elinde sonunda bu pisliğin içinde hastalık kapar tükenir gidersiniz. yani bunu anlamayacak bir şey yok, aşırı azanı teneşir paklar, açık ve net.

  2. şimdi herkes bir değil, @anemonia hanım bazılarının libidosu yüksel olabilir, bir tür cinsel hormonel bozukluk bu onların elinde değil. tabi haklısınız olmaması gerekiyor, dediğiniz gibi tedavi olması daha doğru ama kaçımız kendimizi kolayca frenleyebiliyoruz. her gün tvlerde ahlaksızca ilişkiler görüyoruz işte bir sebebide bu bozukluk. normal bi birey zaten bunun farkında, ancak içinde olan bunu yaşayan ne yazık kendi bakış açısından bunu göremiyor normalim sanıyor. böyle kişileri taşlamak değil aksine onları anlmak ve tedavi olmaları için yönlendirici olmak gerekiyor. hormonel bozulma sadece vücudu değil beyini düşünce sisteminide etkiyor, kişi bu düşüncelerden kurutlamıyor, sürekli hayal kuruyor, bu tip beklentiler eylemler etrafında dönüyor. onun yapabileceği bir eşey değil, kendi düşüncelerine engel olmamıyor. zaten işin kötü yanı tadavi edilmediğinde bozuk şizofrenik sorunlar baş gösteriyor. kişi bilincinde olmadan gerçeği idrak edemeden olmadık şeyler yapıyor. psikolojik tedavinin yanında düşünceleri baskılayan haplar ile zihnin yavaşlaması sağlanıyor. bir süre sonra birey düzenli olarak teavi olursa tamamen bu dürtülerden kurtulabiliyor. yani umarım arkadaş ciddeye alır ve tedavi olur.

    • bencede @extory_3131 doğru söylüyor. hatta az öncede bir soru vardı, adam karısının aşırı istekli olduğundan dert yanıyordu. aynı durum sizde de olabilir. tüm bunlar hormonel sorunlardan kaynaklanabilir. araştırılması, varsa bir düzensilik tespit edilip tedavi uygulanması gerekir. yoksa diğer türlü normal insanlarda böyle dürütler sorunlar yaşanmıyor. herkes cinsellik düşünüyor seks yapıyor ama bu hayatını etkilemiyor.

Bir cevap bırakın