libidosu yüksek bir kızla evlenip geçinmek zor olurmu

Soru

Mrb arkadaşlar 2 yıldır bir sevgilim var, tam tabiriyle resmen iliğimi kuruttu. o kadar çok arzulu ki sürekli seks istiyor, aşırı sulanıyorum ne yapayım bende böyleyim diyor. benle seks yapmazsa mast yapıyor. ben ilgilenmezsem bozuluyor tavır yapıyor. akşam yaptık diyorum sabah yine yapalım ne olacak, yoksa seninkisi kalkmıyorsa ben başka erkeklere mi gideyim diyor. dalga geçme troll falan değil cidden sevgilim aşırı istekli, eminim benim dışımda 3-5 erkek olsa yine doymayacak, nasıl bitmez bi libido anlamadım. artık düşünmeye başladım seks bir yere kadar böyle biriyle hayat geçer mi evlilik yürür mü ? cinsel gücüm ortalamanın üstünde olsa da sürekli böyle yoğun isteği olan biri ile baş etmek zor. tamam birçok erkek böyle bir kadını ister ama yaşayan bilir aşırısı hiç güzel olmuyor ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  Düşünceleriniz bence çok yerinde çünkü olmaması bir sorun olduğu gibi aşırı olmasında büyük bir sorundur. Muhtemelen hormon dengesinde bozulma var insan normalde sürekli böyle aşırı istekli olmaz.

 2. 2

  O adamın performansı sonsuz olması lazım buda mümkün değil. Bu gidişle kadin 4-5 koca eskitir. Bir sağlık sorunu düzensizlik varsa tedavi olmasi gerekir. Bir doktora görünmeniz iyi olur.

 3. 7

  sürekli seks seks yorar insanı bıktırır. öyle olur ki nefret bile ettirir. cidden bir sağlık sorunu var ki bu kadar kormonları aşırı çalışıyor, normal yaşam içinde karşılaşılacak bir durum değil anlattıklarınız.

 4. 4

  Evlilik sıkıntı olur çünkü sen işe gittiğinde ve yorgun geldiğinde kalan zamanında onun istediği perfonması gösteremeyebilirsin. Sonrasında da cinsel tatmini dışarda arayacaktır. Bence cinsel enerjisini başka birşey yapmak için kullanmalı. Mesela ona sen eve gelmeden önce güzel bir yemek hazırlamasını söyle ve sonrasında sevişeceğinizi söyle. Böyle basit şeylerle hem bağlarınız kuvvetlenir hem o da cinsel enerjisini faydalı kullanmış olur

 5. 4

  işte böyle azgın kadınlara, sitedeki gibi azgın erkekler lazım. iki azgın bir birini bulsun seks yapa yapa bir birini tüketip rahatlasınlar. yaş 40 oluncada heşşeyi bitirmiş tüketmiş olarak, bir köyden tarla alıp birlikte domates biber patlıcan salatalık ekip biçsinler kafaları rahat ömür doldursunlar. merak etmeyin, ne kadarda azgın olsa illa bitecek, hayat akıyor, herkes yaşlanıyor.

 6. 3

  küçüklüğünde yaşadığı bir psikolojik sıkıntısının travmasını yaşıyor olabilir… bu evde yalnız kalıp korkması – bir arkadaşı tarafından beğenilmeme aşağılanma olabilir… psikolojik tedavi görmesi daha uygun olur evlenmeden yoksa evlenince senin için güvensizlik söz konusu olur. senin için biraz yorucu olur hem de zevkli bol bol şımarırsınız …

 7. 2

  O kız seni aşar bro bence uzatma fazla , sonra başın ağrımasın,😉

Bir cevap bırakın