eşimden gizli strapon ilişki yaşamayı çok istiyorum

Soru

evliyim. eşimden gizli strapon ilişki yaşamayı çok istiyorum. evlenmeden önce bir kaç kez strapon ilişkim oldu. eşim sevmediği için straponu onunla yaşamıyorum. bu sebeple gizlice strapon arayışına girdim aldatma olacağının farkındayım ancak bu isteğimi bastıramıyorum. bunun için ne yapabilirim ? strapon kullanmayı seven dostum olsun istedim ancak yine aldatma olur diye vazgeçtim.

Cevaplar ( 3 )

 1. 3

  fazla azgınlık başa bela, şehvetinizi cinsel arzularınızı sınırlandırmayı kontrol etmeyi bilmeniz lazım. yapamıyorum edemiyorum olmuyor diye bir seçenek yok. öyle olsa herkes kendini özgür bırakır olmuyor der istediğini yapmaya kalkar toplum diye bir kavram kalmaz. cinsellik insanı hiç bir zaman iyi bir yere götürmez, daha çok pisliğe bulaşır ve sonunda pislik çukurunda boğulur gidersiniz. yapmamanız en iyisi, yoksa bi kere yaptınız mı peşine devamı gelir. bir daha bir daha derken bakmışsınız ailenizden olmuşsunuz, iğrenç işler yapıyorsunuz. strapon deneyenlerin anlattıklarıdan hareketle emin olun, ortada muhteşem inanılmaz bir cinsellik yok. aşırı hayal ürünü bir fantazi.

  • 7

   cevap için teşekkürler. aldatmanın iyi olmadığını vicdanen hislerimi kaybetmemek adına hesabımı deactive ederek sonlandıracağım.

 2. 3

  bu konuda sizinle sohbet etmek isterdim, ben de böyle duygulara sahibim strapon ile ilişki yaşamayı çok istiyorum ama karım maalesef kabul etmiyor 🙁 hatta strapon kullanacak bir bayanla tanışmak birlikte olmak isterdim.

Bir cevap bırakın