kendimden 9 yaş büyük dominant bir kadınla ilişkim var

Soru

merhaba ben 26 yaşımdayım, kadında 35 yaşında. biz 7 aydır beraberiz bakın ben öyle dışarıda pasif kılıbık light bir erkek değilim 1.78 boyunda 84 kilo iri yapılı kaslı güçlü birisiyim, şık bir gömlek, şık erkek gibi giyinen, işinde gücünde, sporunu yapan bir adamım ama konu aşk olunca ben öyle olmuyorum. bu yüzden zaten yaşıtlarımdan pek hoşlanamıyorum. çünkü çok yoruyorlar beni, yataktan bahsetmiyorum ilişki içerisinde. bu yüzden bu kadınla beraberim ve cidden hazzı yaşıyorum. kontrolün onda olması, beni istediği pozisyonda kullanması aşırı hoşuma gidiyor, yönetmeyi değil yönetilmeyi seviyorum. ayaklarını kafamın arkasına koyuyor kontrol altında tutuyor beni ve soft bir şekilde ona oral yapıyorum. libidosu çok yüksek bir erkek değilim inanılmaz zevk alıyor. ayak fetişimde işin cabası ayaklarına tapıyorum zaten onun. beni de tatmin ediyor, haftada bir kez birleşme yaşıyoruz. diğerlerini hergün yapıyorum bana oral yapmıyor ben pek sevmiyorum çünkü bana oral yapılmasını ama işte bunu tüm çevremden saklıyorum, kimse aslında nasıl bir ilişki yaşadığımızı bilmiyor 🙂 ben hayatımın sonuna kadar çoluk çocuk sahibi olmadan bu kadınla bu şekilde yaşamak istiyorum. evlenmemiz çok zor kendisi boşanmış zaten evliliğe karşı, bende karşıyım sizce nereye kadar böyle devam eder ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 4

  öncelikle yaşın genç hayat deneyimin yok, doğru seçimler yapmakta zorlanıyorsun. sonrasında cinsel tatmin olayına bulaşmısın ve uçkur sevdasına her yola gelmeye hazırsın. yaşça senden büyük ve hayat deneyimi senden fazla biri tarafından yönetilmiyor aksine kullanılıyorsun. tüm bunlar ruhunda bir şeylerin yanlış olduğu hissini oluşturuyor ama bunu kabul etmemek için kılıf arıyor kendine bahaneler bulmaya çalışıyorsun. bir nevi kendincen meşrulaştırmaya çalışıyorsun. yaşadığın ilişkide yapısı itibari ile yasak ve ahlaksızca sayılıyor. gelelim diğer noktaya, yakışıklı şık güçlü kaslı falan bir şey ifade etmiyor aksine özgüvenin zayıf, birey olarak eksiksin. zaten kendin itiraf ediyorsun yaşıtlarımdan hoşlanamıyorum beni yoruyorlar diyorsun. diğer yaşıtın erkeklere göre başarısız ve eksiksin ki kızlarla baş edemiyorsun, çözümü kaçmakta bulursun. bu önemli bir sorun, yeterli olmadığın için kendini kullandırmayi tercih ediyorsun, üstelik pasif kılıbık light bir erkek değilim demişsin ama seçimlerin yaşantın tam tersini söylüyor, başarılı aktif bir erkek profili çizemiyorsun. sen değilim desende yakında zaman içinde bu dediklerinin hepsi olma yolundasın. ben öyle değilim diyorsan özgüvenin varsa bu durumda yaşantını savunman korkmadan ailene çevrene arkadaşlarına doslarına akrabalarına bu konuda korkmadan konuşabiilmeli, karşılarına çıkıp utanmadan yüzlerine bakabilmelisin. şimdi bana kızacaksın, küfür edeceksin, niye çünkü dost acı söyler, gerçekler zoruna gidiyorsa sana dokunuyorsa bil ki yanlış yoldasın bu sebepten rahatsız oluyorsun. diğer türlü diyecek bir şeyin yoksa zaten çoktan kabullenmişsin demektir. lakin seçtiğin yol bu ise 40 yıllık hayat deneyimim senin bu şekilde mutlu olamayacağını gelecekte büyük hayal kırıklıkları yaşayacağını söylüyor. dediklerimden şüphe ediyorsan bu sayfayı çıktı al ve bir psikoloğa git göster bakalım ne diyecek ? umarım seçimlerimle mutlu olur doğruyu bulursun.

  • 4

   abla ne alaka pasif yaptın beni istesem kendi yaşımda kız bulurum

  • 2

   @burak1555 yani bencede burcu doğru demiş bu konuda. hem zaten ben istesem diye başlayan cümlelerin aslında birer bahane olduğunu biliyorsun değilmi. en güzeli sen iste ve gerçekten yap, yaşıtın olan bir kız bul, evlen, başarılı bir koca ol, çocuk yap, bşaarılı bir baba ol, iyi bir iş bul, çocuklarını en iyi yerlerde okut ornek insanlar haline gitir. her yönünle işte ben buyum bu benim gücüm ve başarım de yani. kendini kullandırdığın bir kadının bacakları arasında gömülük sümsüklük etme. amanın ne yazdım ben böyle, biraz fazlamı kaçtı ne… uzun lafın kısası en iyisi sen yap, yakışıklı !

 2. 4

  istemiyorum mutluyum çünkü onunla ya sadece ayak fetişizmi var ki bu her erkekte var bide yani bir ilişkide illa ki erkekmi baskın olmak zorunda

  • 5

   tşkler biz anladık aldık cevabımızı, size mutluluklar dilerim.

 3. 4

  bu tür eğilimlerden kurtulmak doğruları görmek zordur. genelde bir şey söylerken insanlardan kendimiz destekmelerini isteriz, kendimizi haklı görmeye çalışırız, bir nevi kendimizce yaşantımızı meşrulaştırmaya çabalarız. bana sorarsanız sevkli güzel eğlenceli ama nereye kadar, gerçi zaten sizde aynı soruyu soruyorsunuz, nereye kadar bu size bağlı. olur ya eğer aydınlanma gelirse anında bırakırsınız, olmazsa şehvetinizin kölesi olarak yapay bir dünyada ayakta uyumaya başlarsınız. tabi ayakta uyuyunca biliyorsunuz ne oluyor, bir anda yere pat diye kapaklanınca şoka uğramış gibi uyanıp kendinize geliyorsunuz. lakin bir bakmışsınız kafa kırılmış 🙂 genelde zevkleri terk edemiyoruz yıllar sonra bunların pişmanlığını yaşıyoruz. şimdilik eğlenin biraz tadını çıkarın ama bağımlı olup uyuşmayın. vakti gelince toparlanıp kaçın, benim diyeceğim bu.

 4. 3

  kendimden yaşça büyük birine aşık olmak hatta daha ileri köle olmak istiyorum. kaldığım yerde yaşça büyük partnersiz 35 yaşında bir bayandan hoşlanıyorum. biraz dominant birisi beni de etki sahası altına almasını istiyorum. sohbet ediyoruz kaynaşıyoruz iş ileriye gidiyor. bu tarz ilişkiler sıkıntı çıkarır mı? yoksa hayatın aktığı gibi mi kendimle yaşıt ve normal birilerini mi bulmalıyım? hayat tecrübesi olanlar ve bu tarz ilişki yaşayanlar cevaplarsa sevinirim 🙂

 5. 3

  bu durumu daha önce cafede tanistigim adam dinlemistim sende benzer özellikler gösteriyosun erkek olarak icinde slave yani köle olma istegin var ve dominant master ariyosun bence kadinlan evlen ve bu iliskiyi rahat yasa ve kendini yorma

 6. 3

  bu sadece gelip geçici bir şey. bir müddet sonra ondan ayrılacaksın. onunla evlenme imkanın varsa evlen. ama bu şekilde sonsuza kadar gideceğini sanmıyorum. sonu hicran ve hüsran.

Bir cevap bırakın