erkeğin yüksek libidosu erkekte erken boşalmaya sebep olur mu

Soru

merhaba cinsel isteği biraz fazla olan bir erkeğim iki günde bir boşalma isteği oluyor yani seks yapmadan en fazla 48 saat dayanabiliyorum bunun dışında hiç bir problemim yok ama çabuk boşalıyorum kız arkadaşım sen çok isteklisin bu durum senin için negatif yönde etkiliyor yani erken boşalmana sebep oluyor dedi sizce böyle bir durum mümkün mü

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  libidosu çok yüksek erkeklerde görülen bir durum olabilir hiç bir problemim yok demişsiniz fakat anladığım kadarıyla siz ne görseniz onu cinsel anlamlar yüklüyor olabilirsiniz. ayrıca libidosu yüksek erkek kel kalma ihtimali yüksek olan erkektir.

 2. 3

  merhaba, site içinde hep yazıyoruz, aynı şekilde hiç okunmuyor. cinselliği kontrol etmeyi öğrenmeniz lazım. su içer gibi bardağa doldurun bardağı kaldırın, birkaç yudum alın ve tekrar bardağı indirin, bekleyin yine bir süre sonra bunu bardak bitene kadar tekrarlayın. ama ne yapıyoruz çölde susuz kalmış gibi bir şişe suyu dikip birkaç saniyede bitiriyoruz. cinsellikte aynen bu benzetmedeki gibi, çölde susuz kalmak libido, içtiğiniz suda yaptığınız sekstir. bir anda seksi tüketip bitirmeyin yavaş yavaş kendinize hakim olun, dengelemeyi öğrenin. yürümeyi öğreniyoruz, yüzme bilmiyorsak öğreniyoruz, bisiklet sürmeyi bilmiyorsak öğreniyoruz, daha neler neler yapmak istediğimiz şeyler için çaba gösterip pratik yapıp öğreniyoruz bir nevi alışıyoruz. peki ya neden seks konusunda öğrenmeye çalışmıyoruz, kendimizi geliştirmeye çalışmıyoruz.

 3. 6

  bazı bayanlarda olduğu gibi bazı erkeklerdede libidoları çok yüksek oluyor bazen yediklerimizden örneğin ben hasta olmamak için balı kışın çok tüketiyorum bu da bende cinsel isteğin artmasına sebep oluyor hatta popodan yani analdan zevk alanlarda oluyor aşırı libido artışı bey efendinin yaşadığıda bu gibi benzer şeylerden olabilir. Bu durumda onun libido kontrolünü sağlayamayıp cinsel ilişkinin kısa sürmesine sebep olabilir.

 4. 3

  arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim ilk yorum yazan arakadaşım kurt_like aynı şeyleri sizde mi yaşadınız inanın kafamdaki saçlarım azaldı geçen yıla göre meğer libidomun yüzündenmiş:)

Bir cevap bırakın