genç bir kızla ilişki yaşadım kafam karışık

Soru

selamlar, alanya da cafe işletiyorum ve yaşım 41. bundan iki yıl önce bir kızı işe aldım, diğer çalışanlara göre çok azimli ve çalışkandı ben alırım, ben yaparım, ben kalırım, ben ilgilenirim, ben bakarım, ben toplarım müşterilere ve bana karşı her zaman güler yüzlü davranıyor. bende zamanla diğer çalışanlara göre onu takdir etmek emeğini ödemek için maaşını arttırdım. ilgisi davranışları çok yakındı, bende bir gün sevgilin falan yok mu sinemaya bi yere gidip gezin dedim. beni anlayabilen anlaşabileceğim birileri yok malesef dedi, geldi karşıma oturdu şu soldaki masadaki sevgilileri görüyor musun diye gösterdi. ben onlar gibi aşk oyunları yapamam vıcık vıcık yaşayamam, daha olgun karakterli olması lazım dedi. ben bir şey diyemeden gözüme bakıp gülümseyip işine döndü. işte öyle adı konulmamış ucu açık bir ilişki başlamış oldu sonra, birlikte sinemaydı, tatildi derken kafamızın güzel olduğu bir gece cinsellik yaşadık. sabahında ve gün içinde hiç konuşmadık kendimi suçlu hissediyordum ilk hamle ondan geldi ne oluyor durgunsun ya gece zor geçti kendine gelemedin yada beni beğenmedin deyince bende delisin dedim. sonrası zaten her gece bir cinsel tatmin ilişkisine döndü. şimdi ben 41 o ise 26 yaşında aramızda dünya fark var. tanıdıkça anlıyorum özünde çok iyi bir insan, ailesinde evde mutsuz, abisi bağımlı sorunluymuş evde huzur yokmuş. şimdi bende kalıyor, evliymişiz gibi yaşıyoruz evin sorumluluklarını üstleniyor, çamaşır bulaşık temizlik yemek falan. benim kalbim yumuşuyor evlenelim madem diye düşünüyorum böyle olmaz diyorum. bir kere söylemeye çalıştım, evlilik bana uzak böyle iyiyim gibisinden laflar etti. bir şey dersem kırar incitirim diye çekiniyorum. evlensek böyle bir ilişki bu yaş farkı ile olur mu diyorum. memlekette çevrem akrabalarım bilmiyorlar, duysalar ne derler çekiniyorum. yaşadıklarımız yanlış son vermek lazım diye düşüncelerde geçiyor aklımdan. anlayacağınız karma karışık hallerdeyim. belki bir bilen akıl verir diye buraya yazmak istedim. okuduğunu için tşkler.

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  işler çığırından çıkmış, bence bu ilişkinin adını koymanız lazım. fuckbody mi takılıyorsunuz, sevgilimisiniz, eş hayatı mı yaşıyorsunuz. muhtemelen ikinizin düşündüğü farklı ki böyle muallaktasınız. ikinizin ortak noktada buluşmanız lazım, bir birinize aklınızdaki düşünceleri anlatıp karşıdaki ne düşünüyor bu konuda anlamanız lazım. sonra aranızda anlaşabilir misiniz evlenemeli misiniz değerlendirebilirsiniz.

 2. 4

  bence sdaece 2 nizin arasında bir problem yakınlarımda daha dogrusu hemen yan komşum 47-25 yeni evlendiler ve görünürde mutlular kimseninde bu duruma negatif bir düşüncesi yok

 3. 2

  yaş baş işleri baştan belki sorun değil ama zamanla tatsızlık olabiliyor. şimdi gençken sorun yokken tavşan gibi sevişirken her şey güzel. lakin ardaki yaş farkı yaşlanmaya başlayınca müthiş şekilde göze batar oluyor. sen yaşlanmış bir ayağı çükürda bir ihtiyaken o ise olgun yaşta bir bayan olacak, ona yetemeyeceksin, yetişemeyeceksin. yani o kız hayatının geri kalanını bir ihtiyara bakmaya mı adayacak. böyle deyince kızıyorlar, lakin gel gör hayatın gerçeği bu değişmiyor. yinede mutluluklar dilerim.

 4. 2

  bir an önce evlen bu yaptigin yanlis kizida yazik etme gereksiz yere zina yada baska günahlara düsmeyin

 5. 3

  yaşça büyük olduğun için ve o da senden hoşlandığı için bence evlen. bu ilişkide kadın 15 yaş büyük olsa evlenme derdim ama erkek daha büyük. o hâlde evlilik kararı aldıysanız öbür boyu mutluluklar

Bir cevap bırakın