libidomun çok düşmesinin sebebi ne olabilir

Soru

Yaşım 27 Kendimi biseksüel bir birey olarak tanımlıyorum ama şu sıralar ne kadınlara ne erkeklere karşı bir istek duymuyorum. Üstelik mastürbasyon da yapasım gelmiyor. Pornoda izlemek istemiyorum. Beni cinsellikten ne uzaklaştırıyor bilmiyorum. Stresli bir dönemde değilim ama havalar malum çok sıcak. Mevsimler olabilir mi bu isteksizlik? Cinsel isteksizliğimin sebebi sizce ne olabilir ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  havalardan olabilir bazen insan nedense hiç seks veya cinsellik düşünmek stemiyor fakat sonra insan daha da azgın oluyor

 2. 2

  geçen ay bir gram bile istek yoktu çok sakindim, üstelik bir sebep bir neden yoktu. daha önce 3 ay önce falan çok azgın çok istekliydim tatmin olmaktan motoru şanzımanı dağıtacaktım nerdeyse. öle yani bir sebebi yok bazen istekli olur bazen sakin olur takma kafana normal

 3. 3

  sanırım normal bazen bizim adamda istemiyor, elleme bana çok sakinim şimdi diyor, poposunu dönüp uyuyor. gerçi kimi zaman bendede oluyor hiç cinsel eylem yapasım gelmiyor.

 4. 4

  selamlar, hayatın kendisi bile inişli çıkışlı dalgalı bir yapıya sahipken insan nasıl dümdüz olsun, araba her zaman son gaz gitmez, bazen yavaşlar bazen de park etmiş olduğu yerde durur. o sebeple bu durumu çok kafaya takmayın, özellikle son dönemde çok aksiyon yaptıysanız sonrasında yoğun bir durgunluk olur. tabi diğer arkadaşların dediği gibi havalar, beslenme, ruh hali, cinsel uyaranlar, hormonlar derken farklı etkilerden dolayı dönemsel değişimler olur normaldir. lakin çok uzun süredir böyle bir durum varsa o zaman belki hormonlarla ilgili sorun olabilir, bu durumda bir doktora görünmek iyi olacaktır.

Bir cevap bırakın