eşim bana cinsel olarak yaklaşmıyor

Soru

mrb ben evleneli 5 ay oldu eşim bana elini bile sürmüyor hep bir bahane buluyor, kaçmayı tercih ediyor. görücü usulü evlendik evlenmeden önce böyle birşey olacağını hiç düşünmemiştim, kendimi çok üzgün hissediyorum, sorununu ne böyle yapması nedendir acaba ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  Aseksüel olabilir. Eşcinsel olabilir. Cinselliğe karşı çok istekli biri olmayabilir. Sizi çekici bulmuyor olabilir. Pek çok sebep olabilir.

 2. 2

  Hic sürmedimi yani? Gerdek de falan hani ondada olmadiysa ya gay olabilir yada utanıyor veya sizden etkilenmiyor da olabilir. Cesitli nedenler bulabilirsiniz ama oturup kendisiyle konusmaniz gerekiyor.

  • 5

   tamam gerdek falan oldu, sonrasında birkaç kere daha yaptık ama 3 ayda ancak 5 kere falan son iki ayda hiç yok, son yaptığınıda çok zor yaptı titriyordu ben heyecandan diye düşüm bir hastalığımı var anlam veremiyorum

  • 4

   Cinsel olarak bir problemi olabilir ikdidarsizlik falan gibi kendisiyle bu konuyu konusun cekinmeyin olagan normal birşey yani esinizle sizin aranizda. Umarim en kisa zamanda düzelir. Kötü bir durum

 3. 2

  İktidarsıklık mı var. Başarısız olmaktan korkuyor olabilir.İşin zor konuşarak halletmeye çalış. Cinsel ilişki istediğini söyledin mi hiç.

 4. 3

  merhaba, eşinizde muhtemel performans endişesi ile ilgili bir korku olabilir. başaramam korkusu ile kendini fazla sıkıyor zorluyor haliyle onda gerginliğe bağlı titreme oluyor olabilir. böylede olunca yine aynı durumların yaşanacağından korkup cinsellik yaşamaktan kaçmayı tercih ediyor gibi görünüyor. bu durumda ona cesaret verici konuşmalarla yaklaşın destek verin, sorun olmadığını mutlu olduğunuzu söyleyin. bir nevi onu biraz gazlayıp cesaretlendirin ki öz güvenini biraz toplasın. ilişki bitiminde de olsa ona güzel bir gece geçirdiğinizi söyleyin teşekkür edin. eğer fiziksel yada psikolojik bir sorunu yoksa zaten bir süre sonra işler düzene girer. lakin başka sorunlar varsa baktınız düzelme yok birlikte doktora gitmeye ikna etmeniz gerekebilir.

 5. 3

  eşinin bir sorunu var ama sen anlamıyorsun aslında yeni evli olduğun için yeterince iyi tanımıyor olabilirsin birde o sana bu derdini söylemeye çekiniyor utanıyor sanırım sonra ikinizde mutsuz oluyorsunuz bence eşinizle konuşun çözülemeyecek sorun yoktur

Bir cevap bırakın