evlilikte cinsel fanteziler kadınlar için öneriler

Soru

yeni evlenmiş bir bayanım eşim biraz çekingen utangaç davranıyor çoğunlukla ilişkide yönlendiren ben oluyorum. gerçi bende bu konuda pek deneyimsizim ne yapacağımı bilemiyorum bazen elim ayağıma dolaşıyor. hep aynı şeyi yapıyoruz ben yatıyorum eşim üzerime geliyor öyle birlikte oluyoruz yani. sizlerden öneri ve fikir almak istiyorum. heyecanlı olan yeni evli çiftlere uygun nasıl fantaziler yapabiliriz. teşekkürler.

Cevaplar ( 6 )

  1. On sevisme yapin mutlaka öpüşün boyun ve ense kulak memesi gogusler bir kadini en zevke ucuran yerleridir buralara çalışın mutlaka daha sonra gobeginin uzerinden yavasca klitorisine kadar suzule suzule inin diliniz iyi calismali yattim gel cik bitti hadi dusa gibi bir seks cok basite kaçmaktır. 69 yapn meselâ o sizi siz onu coşturmayi bilmeniz gerek.

  2. Ben erkek olarak tahmin ettm ama kadin missiniz sanirim sizin icinde bazi seyler gecerli.

  3. merhaba, cinsellik nasıl yaşarsan o şekilde olur. illaki belirli bir şekli kuralı yönergesi kanunun yoktur. çitler birlikte uyum gösterdikleri birçok şeyi yapabilir. buradan hayal kurup fantazi yazmanın anlamı yok, zaten böyle şeyler yazılmaya başlarsa burası erotik hikaye yerine döner. en iyisi siz açın bir porno site orada neler dönüyor neler yapıyorlar bir bakın sonra gördüğünüz bu şeyler üzerinden aklınızda hayal kurup canlandırıp değişik şeyleri harmanlayarak kendinize yeni fantaziler, aşk oyunları, cinsel hazlar oluşturabilirsiniz.

  4. hayatım ben şimdi sana birşeyler önerirdim ama benimkiler biraz ağır gelir, yaşınız genç galiba siz daha çok klasik şeyleri deneyin, bak aklıma geldi kamasutra diye birşey var bunları inceleyin farklı pozisyonlar ve teknikler. size uygun daha farklı şeyler bulma imkanınız olur 👫

  5. romantik ve erotik filmler izleyebilirsiniz. romantizmi yükseltirseniz zaten cinsel olarak bir haz seviyesine yükselirsiniz. erotik filmlerle de cinsel hayatınızda neler deneyebileceğinize farklı bir perspektiften bakmış olursunuz. sevdiklerinizi denersiniz. işler ilerledikten sonra @erotic-girl ün dediği kamasutra vs. araştırabilirsiniz 🙂

  6. Bence Bi Jokey Pozisyonu denemelisin gayet başarılı bi pozisyon Hazzı ve orgazmı kolaylaştırır

Bir cevap bırakın