lezbiyen ilişkiye giren var mı

Soru

kız arkadaşımdan çok hoşlanıyorum, inanılmaz derecede bana etkileyici tahrik edici geliyor. şakayla karışık dokunuyorum bazen. oda hiç bir şey demiyor, hatta aksine nasıl beğendin mi falan diyor. bende erkek olsam alırdım seni kaçırmazdım diyorum. kendimi tutamıyorum arkadaşımdan çok hoşlanıyorum, sürekli düşünüyorum acaba lezbiyen ilişkiye giren var mı nasıl olur heyecan verir mi diye. arkadaşıma bu konuda açılsam mı ne tepki verir ki ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    böyle şeyler düşüne düşüne cinsel eğilimin bozulacak. sağlıklı ilişki olmadığı gibi arkadaşının da tepkisi ile karşılaşabilirsin. üstelik yapmayı hayal ettiklerin zevk vermeyecektir. bence olmadık işler yapmaktan uzak durmalısın.

  2. 4

    hayali zevk veriyor ama inan bana yapınca o kadar zevk almayacaksın. hatta yaptıktan sonra pişman bile olabilirsin. bazen çok yoğun duygular hissediyorsundur çok arzuluyorsundur fakat o an yapsan bile zevk almayacaksın. kendini bu düşünceden uzaklaştırmaya bak yoksa isteğin gerçekleşmediği zaman kendini kötü kötü hissedeceksin. aynısını bende yaşadım çünkü.

  3. 4

    muhtemelen bu eylemini gerçekleştireceksin merak hissiyatını bence yakın arkadaşında deneme çünkü pişmanlık bir yana illaki yüzyüze bakacaksınız tavsiyem bunu yapmaya kararlıysanda merakını gidermen için yabancı biri ile yakınlaş

Bir cevap bırakın