ilişkiye giren bir kızın vajinasını yaladım hastalık kapma riski var mı

Soru

İki gün önce flörtümle bir cinsel olay oldu, şöyle ki sadece ben onun cinsel organını yaladım. Kızın söylediğine göre daha önce de başka birileriyle birlikte olmuş, hatta biri yakın zamanda. Acaba ben hastalık falan kapmış mıyımdır şu anda yüzümde, ağızımda vs. uçuk falan gibi bir belirti yok ama yine de bilemiyorum. Teşekkürler.

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  bu tür durumlarda hastalık kapmak olası, ancak uçuk gibi, mantar gibi, pamukçuk, aft, sivilce gibi şeyler kısa sürede ortaya çıkar bunları anlayabilirsiniz. birde belirti bermeyen uzan vadede sinsi olarak vücuda yerleşip bekleyen sonra bir anda aktif hale gelip tedavisi zor sorunlara yol açan virüslerde vardır bunları tespit etmek zor olur. dolayısı ile bulaşmıştır yada bulaşmamış gibi bir kesin tanı koymak zor. %50-50 gibi düşünün. zaten bu tip şeylere kalkışmanız hata iken, birde çok eşli biri ile bunu yapmak rus ruleti oynamak gibidir. kendinize dikkat etmeli değer vermesiniz, bir anlık azgınlıkla olmadık şeyler yapıp geleceğini yakmak ne kadar akıllıca düşünmek gerek.

  • 4

   çok güzel cevap vermişsiniz, ben de kendime örnek aldım bu cevabı, ben de bazen çok azıyorum kadınları yalamak istiyorum, sayenizde vazgeçtim bunlardan teşekkürler?

 2. 5

  slm, kız arkadaşım var ona oral sex yapmak istiyorum. fakat bayanların mantar koku akıntı problemleri de var korkuyorum sıkıntı olur mu diye yaptırmak istiyor ben korktum yapmadım istiyorum ama yapmıyorum sizce ne yapmalıyım?

  • 2

   çok fena hastalık kaparsın, diş etlerine, diş köküne, bademciklere, yemek borusu ve mideye yerleşir bu hastalıklar, o bölgelerde mantar ve enfeksiyonlara neden olur. ölsen daha iyi dersin. hergün sağlık sorunları yüzünden göz göre göre erirsin haberin yok. yemek borusu kapakçığında darlamaya sebep olabiliyor. midede ülsere sebep olabiliyor. hiç bilmiyorsun yemek yiyememek, yiyince acı çekmek nasıl oluyor. resmen erir bitersin, basit bir hastalık deme, intibiyotikle falanda kurtulunmuyor.

Bir cevap bırakın