kolay hamile kalmak için ne yapılabilir

Soru

eşim yurt dışında çalışıyor, eve geldiğinde 1 hafta kalıp sonra 2-3 hafta yurt dışında oluyor. çocuk konusunu konuştuk ama erken aceleme etme daha sonra diyor geçiştiriyor yani sıcak bakmıyor. bende o gittiğinde çok yalnız kalıyorum, bir çocuğum olsa en azından yalnız sayılmam. eşime belli etmeden gece kalmak için ne yapabilirim bunu düşünüyorum ? mesela prezervatifin ortasını iğne ile delsem fark etmeden spermler aksa, yada prezervatifi çıkardıktan sonra temizlenmek için duşa gidiyor, bu prezervatifte kalan spermleri içeriye döksem gibi şeyler ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  böyle hileli yollara başvurmak yerine bize anlattığın gibi eşine anlatsan tatli dilini kullansan adam seni anlayacaktır, bu şekilde ikna olur. hem birde dediklerinde mantıksızlık var, adam yok gidiyor diyorsun sonra çocuk olsun onunla ilgileneyim, iyide bu çocuk doğunca bir sürü yaplması gereken şey var, sen yeni doğum yapmış lohusa halinle tüm hepsine nasıl yetişeceksin. öyle arkadaş olsun diye eve kedi köpek almaya benzemiyor dediğin şey, bu süreçte eşinin desteğine bolca ihtiyacın olacak, bunlarıda doğru değerlendir analiz et.

 2. 3

  ortasını igne ile delse o yırtılır zaten. bi dene istersen. yırtılsa, içine gitse de sperm öldürcü olduğu için çoğu etkisini yitirmiş olacak. ikna etmekten başka bir yöntem yok gibi sanki. @bybliss yalnız bakma konusunda çok sıkıntı olmaz sanıyorum. zaten lohusa zamanı vs eşi yanında olur. anne-baba, kayınvalide vs de olacağı için sorun olmayabilir.

 3. 5

  bence böyle birşeyi yapma kocan ya belki baba olmaya hazır değil yada çoçuk doğarsa işinden dolayı evladına zaman ayıramaz diye düşünüyorsa yada ekonomik açıdan ona daha iyi refah sağlıcak zamanı beliyorsa lütfen bazen hayatınızda aldığınız kararları karşı tarafınızdaki kişini bakış açısındanda düşünün

 4. 3

  eşine saygı duymak lazım vardır bi bildiği o sebeple zorlama fazla bırak bir gün kendi karar verir zaten

 5. 3

  adamın haberi olmadan hamile kalman büyük problemlere yol açar bunu göze al söyle istiyorum diye içine boşalsın hile yapma

Bir cevap bırakın