kocam içime boşalmak istiyor nasıl korunacağım

Soru

merhaba, eşimle şimdilik çocuk istemiyoruz. bunun için prezervatifle korunuyoruz. bu ara tutturdu sen ertesi gün hapı al ben prezervatif kullanmadan içine boşalmak istiyorum. ne gerek var diyorum takmış kafaya nasıl oluyor çok merak ediyorum bekarken hayalini kurardım bunun diyor. iyi o zaman ne zaman çocuk istersek o zaman nasıl olduğunu öğrenirsin bol bol yaparsın diyorum yok illa şimdi yaşamak istiyormuş. doğum kontrol hapları ile ilgili pek bilgim yok, hap kullansam da gebelik riski oluyor mu, bu hapların hormon düzenini bozduğunu söylüyorlar doğru mu ? hap kullanıp böyle bir şey yapsak gebeliği önleyeceği kesin mi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  haplar korur. hormon dengesi konusunda çok fikrim yok. istediği şey çok hoşuna gidecek ve sonra kondom kullanmak istemeyecek diye düşünüyorum. zaten erkeğin doğası ve yapısı buna programlı. araya konan kondom vs hiçyoktan iyidir demenin başka yolu.

 2. 3

  genelde gebe kalan kişiler bu gibi şeyleri doğru bilmedikleri için hataya düşüerek gebe kalırlar. ertesi gün hapı beklenmedik aksiliklerde ek bir çare maksatlıdır. etkisi kesin %100 değildir. sevgilimle fantazi yaptık ertesi gün hapı aldım ama hamile kaldım diyen bir sürü bilgisiz kişi var. uzun dönem doğum kontrol hapları kullanmalısınız. siz en iyisi 3 saniye sürecek boş bir heves için kendinizi riske atmayın takın prezervatifi işiniz garanti olsun. çocuk istiyorsanız, olursa olsun sorun değil diyorsanız oda sizin bileceğiz bir şey.

 3. 3

  spiral taktirin gebelik düşününce de çıkartın. gerçekten bir erkek için prezervatif ucube bir şey artı gereksiz masraf dışa boşalmak için de çekilince bütün büyü bozuluyor erkek için de en mantıklısı spiral diyorum

 4. 4

  sonuçta prezervatif takıncada içeri boşalma keyfi oluyor, illa ki prezervatifsiz olmasına gerek yok. prezervatifli yada prezervatifsiz olarak içeriye boşalmada öyle hayal edildiği kadar bir fark yok. hem prezervatif hijyen temizlik açısından da kolaylık sağlıyor.

 5. 2

  prezervatif zevki bozuyor. erkek için zevk yarım oluyor. içinize boşalmak istemeside gayet normal bence. siz hastaneye gidip spiral taktirabilirsiniz takıldıktan sonra size bi zararı yok varlığını bile hissetmezsiniz spiral varken normal ilişkiye devam edersiniz araya bisey koymaya gerek kalmaz daha çok zevk alırsınız. çocuk istediğiniz zaman tekrar gidip çıkartırabilirsiniz. uzun süren bi işlem de değil zaten en fazla 10 dk sürüyor takması yada çıkarması

Bir cevap bırakın