kocam travesti ile seks yaptığını itiraf etti

Soru

merhaba biz 1 yıllık evliyiz. çok kıskanç olduğum için eşimin telefonundaki bir numaradan şüphelendim acayip farklı konuşan biri çıktı hemen kapattım. sonra kendi telimden aradım kimsiniz diye sordum, ben  a***de trans bireyim sen kimi arıyorsun dedi. hangi şehirde semttesiniz dedim, duyunca şok oldum bizimle aynı şehirde olmayı bırakın aynı semtteydi. beni ateş bastı görüşme geçmişine bakınca biz evlenmeden önce yoğun şekilde görüşülmüştü. akşamına eşimi sıkıştırdım, arkadaşlar şaka amaçlı beni işletmek dalga geçmek için yapmışlar falan dedi, bana bak hiç inanmıyorum bana doğruyu söyle bak, resmini alıp gideceğim ona soracağım, bu işin peşini bırakmam beni biliyorsun dedim. git istediğine sor dedi kestirdi. sonra akşam yatağa geldiğinde sana bişi diyeceğim ama kızmayacaksın dedi, hemen anladım travestiyle ilişkin var değil mi dedim. kem küm etti ama falan filan diye dolandırdı lafı öyle bir kere geçmişte kafaya çok taktım gaz geldim gittim ama inan sadece oral seks yaptırdım sonra çıktım dedi. başka bi daha görüşmedim dedi. sanki dedikleri ile telefonda arama yaptığı zaman aralıkları tutuyor gibi. belli gitmiş ama sadece oral yaptırıp çıktı mı başka şey yaptı mı bilemiyorum. doğruyu söylediğin için hafifletici sebep sayıyorum ama seni henüz affetmedim diye söyledim. gözüm üstünde, böyle travestilere falan ilgisinin olduğundan şüpheleniyorum, bu düşüncede beni çok rahatsız ediyor. içime bir türlü sinmiyor, geçmişte yapmış gelecekte yine niye yapmasın diyorum kendi kendime. kontrol delisi oldum, sürekli nereye gitti, ne yapıyor, kim aradı, kiminle konuşuyor, dışarda yürürken kime bakıyor diye her şeyden huylanıyorum. bu gelişmeden sonra bir türlü ona tamamen güvenemiyorum. acaba abartıyor muyum ? takıntı mı yaptım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  hafif takıntı yapmışsınız normal birde sizle evli değilken tam cıvıltı heyecanlı zamanlarında bir heyecanla gitmiştir ve bu ilerde gidecek diye bi kanıya da varmayın bence bak ne güzel bir şekilde anlatmış ayrıca dürüstlüğünü tebrik ediyorum.

 2. 6

  huylanmakta haklısınız adam ne yapmış belli değil, kim bilir belki çok daha öncesinde de görüşüyordur. ben olsam haliyle tabiki şüphelenir her şeyden nem kapardım. ki zaten sen kıskanç biriyim diyorsun işin zor. bence olan olmuş relax davranın, yine gizliden kontrollü olun, gözünüz üstünde olsun.

 3. 7

  adam bu bataklığa saplandıysa sende çıkmasına yerdım et, tam tersini yapıp daha çok içine ittirme. belki geçmişte beklentilerinden emin olmadığı hatalı işlere girişmiş olabilir. hatasını fark etmiş pişmanlık yaşıyor olabilir. hemen bununla onu yargısız olarak infaz etme. bence şans vermelisin.

 4. 2

  bacım bir erkek kafaya takarsa ne ayapar eder o işi bitirir ama sen kocanı takip edene kadar onu yatakta öyle mutlu etki senden başka bişey düşünmesin. ben karımı aldatmazdım ama beni kendinden mahrum bırakınca herkese yürüdüm kim verdiyse onunla yattım karımı unuttum sen onun için asla eşini ihmal etme

Bir cevap bırakın