sevgilim geçmişte başkasıyla anal yaptığını itiraf etti

Soru

ben 2 yıldır bir kızla çıkıyorum, onu daha iyi tanımaya çalışıyorum, bu süreçte saygılı edepli adaplı olmaya dikkat ediyorum. geçenlerde konuşmalar biraz derin mevzulara doğru ilerledi. hiç başkasına aşık oldun mu dedi, geçmişte okul döneminde bir kıza aşık olduğumu anlattım, platonikti, kız hiç bir zaman bilmedi diye samimiyetle anlattım. peki senin öyle bir şeyin var mı diye ona sorudum. daha önce hayatında bir erek olduğunu ama samimiyetsiz güvenilmez olduğunu anlayınca ayrıldığını anlattı. seviyor muydun onu, neden ayrıldın, güvenini mi sarstı diye sordum. işte çok yakın sevgiliydik bir çok şeyi paylaştık ama onun derdi sadece cinsellikti bende ayrıldım dedi. kafam karıştı, cinsellik olduğunu nerden anladın, bakire misin dedim ? evet bakireyim ama bilmek istiyorsan onunla anal yaptık dedim. o andan sonra bende soğuma başladı. ki ben bu güne kadar iffetimi korudum, onun böyle bir şey yapmış olması bana çok dokundu. 1 hafta sonra arayıp ayrılmak istediğimi söyledim, sebebi ilişki yaşamam mı, ben sana karşı samimi oldum söyledim gizleseydim hiç anlamayacaktın, bakire olduğum için şüphelenmeyecektin bile diyor. bu düşüncen bile beni dehşete düşürdü, kusura bakma dedim kapattım. ya kadınlar başkası ile anal oral yapıp her naneyi yiyip sonra bakire olduğunu mu sanıyorlar ? yoo erkekleri de kayırmıyorum, penisi başka kızın eline bile değmiş olsa bence o erkeklerde iffetsizdir. nereye gidiyoruz ya ? isteyenin istediği ile seks yapıp, sanki sadece merhaba demiş gibi davranması çok mu normal karşılanmalı ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  bu her ne kadar konusulmasa da erkeklerin icgudusel yaklasimidir. kadinin degeri cinsel iliski yasamamasina bağlıdır. bir kadin ne kadar cok iliski yasarsa o kadar cok degersizlesiyor erkek dunyasinda. bu arada erkekler istedgi kadar iliski yasasin yine de evine alacagi kizin bakire olup iliski yasamamasini ister. cok dogal bu durum. sorunda gecen ifadeye cevap olarak, evet bajinadan iliski yasamayinca bekaret kaybolmuyor ama yine de iliski yasiyorsun. ayrica kiz bencillik ediyor. durustluk kartini oynayarak “soylemeseydim bilmeyecektin. o yuzden bunu gormezden gelmelisin diyor. hayir zaren soylemek zorunda. soylemezse etik degil. zira bu senin icin onemli. sen gayet de dogru olani yapmissin bence. ben olsam ben de yapardim.

 2. 4

  bence konunun yeri bu platform değil. burada insanlar cinsellik hakkında konular açıp bilgi almaya ya da yorum almaya çalışıyorlar. değer yargılarını tartışacağınız bir yer değil. sizin konunuz kendi hislerinizle alakalı. yani “o kızdan ayrıl” ya da “evet ortam çok bozuldu” yorumlarını duymak istiyorsanız başka platformlarda olmanız lazım. yorum almak isterseniz; bunları konuşmak için 2 sene çok uzun bir süre değil mi? yani böyle kırmızı çizgileriniz varsa çok daha erken bunu konuşmanız gerekmez miydi? bir de siz bugüne kadar sevgilinizle hiçbir şey yaşamadınız mı? mesela en azından öpüşmediniz mi? başka bir sevgiliniz olsa, 2 yılın sonunda “sen benden önceki ile öpüşmüşsün, bana göre kirlenmişsin senden ayrılıyorum” dese tepkiniz ne olur? bu konuyu öğrendikten sonra ayrılmak istemeniz elbette hakkınız. ancak sevgilinizin size karşı dürüst olması da önemli. en azından ne yaşadıysa anlatmış. eğer bu kadar hassassanız o zaman kimse ile sevgili de olmamanız lazım. direk nikah yapıp evlenmelisiniz ki kimse kimseyi sizin deyiminizle kirletmemiş olsun.

  • 5

   bu tarz platformlarda gördüğüm en güzel cevap olabilir.

 3. 1

  öncesinde olanlar bence kendisinde kalmalıdır. bende mesela evlenmeden önce strapon ilişkim oldu çok hoşuma gitmişti ama eşim istemiyor mesela o yüzden konuyu oraya getirmemeye çalışıyorum.

 4. 3

  bu tip konular sıkıntılı. ağızınızdan çıkacak her söz farklı yöne çekilebilir. mesela eğer böyle ilişkiler size göre değilse helal süt emmiş kirlenmemiş bir kız istiyorsanız öyle gözünüz kapalı bulmanız zor. bunun için herkese en baştan sormanız lazım, başkası oldumu hayatında onunla bir şeyler yaşadınmı diye, tabi bunu sorunca yanlış anlaşılabilir sapık yaftası yiyebilirsin. daha ilk tanışmada başkası ile seks ypatınmı diye soramıyorsun. bu sefer ilişkinin ilerlemesini bekliyorsun o zaman uygun ortam bulunca soruyorsun, eğer aksi şeyler çıkarsa zaman kaybetmiş oluyorsun, ek olarak karşıdan da tepki alıyorsun.

 5. 5

  namus cinsel organla alakalı olmamalı bence. namus demek ahlak demek, dürüstlük demek olmalı. ama maalesef ülkemizde böyle değil. bence erkeklerin bakire kadın istemesi olayı başka bir erkekle kıyaslanmaktan korkuyor olmaları. kadın şimdiki partneriyle yaşadığı cinsellikten tatmin olamazsa karşılaştırma yapar ister istemez, bu da erkeklerin öz güvenine darbe indirir. bazı maddi imkanı iyi kadınlar bekaretini birine hediye edip başka biriyle evleneceğinde de himenoplasti yaptırabiliyor. o zaman namuslu mu oluyor yani?

 6. 3

  bana göre kendin yasamadığın sürece esin olacak insanın da yasamamıs olmasını istemen hakkın. ama yine de hem sen düşünme icinde kalmasın hem de iliskiniz acısından daha kolay olur (pozitif veya negatif hiç fark etmez) diye bü konusun acıkca anlat ona göre karar ver

Bir cevap bırakın