kocam evde iç çamaşırı ile geziyor

Soru

son iki yıldır yazın kocam işten geldimi duş alıp sonra boxer ile evde gezmeye başlıyor. evde ikimizden başkası olmadığı için çok sorun değil diye düşündüm. birde başlangıç seviyesinde varikosel sorunu vardı böyle olunca rahatladığını söylüyor. bu arada kocam uzun yol şoförü 8-10 saat oturuyor. eve gelince rahat olmak istiyorum diyor. sorun bunu alışkanlık yapması, doktora gitmek ameliyat olmak istemiyor. birde geçenlerde karşı komşuyu gördüm az lafladık senin adam evde çıplak geziyor aşure getirecektim çekindim vaz geçtim diyor. insanlarda da böyle bir rahatsızlık olmuş. kocama söyledim ayıp diye benim evimin içini dikizlemesinler o zaman diyor. son günlerde gına geldi bu konudan sizce ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 6

  eşinizin gidip tedavi olması lazım, evde çamaşırla olacak şey değil, bildiğim kadarı ile varikoselde sıcaklık okumsuz bir etken, haliyle dediğiniz gibi belki çamaşırla gemesi onu biraz rahatlatıyordur da ne zamana kadar böyle gezip erteleyecek. eşinizle konuşmanız gerekirse tedaviye ikna etmeniz gerekir.

  • 7

   doğru cevap, evde çamaşırla olacak şey değil 👍 ama karşı komşuda biraz gözünü kaçırsın canım. tabi kocanızda bu kadar gemesin, öncelikle siz ona güzel markalı kaliteli rahat bir kısa short alın giysin. tabi sonra tedavi çin ikna edin.

 2. 5

  varikosel erkekler için tam bir facia çok zor hazır tedavisi varken değerlendirmek lazım

 3. 2

  aksine yazın birçok erkek evde bokser ile geziyor komsunuz gözunu biraz başka yere çevirsin hoş değil 🙁

 4. 4

  ah ah bizim adamda evde böyle gezse ama yok kağıt toplayıcıları gibi çirkin çirkin eşofnalarla duruyor beni sinir ediyor vizyon yok kabul etmiyor rahatlık diyor

 5. 4

  Bu komşuların hadsizliği nedir böyle ya, tüm perdeler açık bile olsa içeri bakamaz yargılayamaz. Alttan almayın böylelerine.

 6. 7

  Ben de evde boxer ile geziyorum. Hava zaten çok sıcak. İnsan evinde rahat olmayacaksa başka nerede olacak ki? Bence hikayede tek sorunlu insan var o da sizin eşinizi gözetleyen komşu..

 7. 2

  Bence komsunuzu hattali mesafe koyun yada tersleyin sonucta evin ici isterse ciplak gezer

 8. 3

  merhaba, öncelikle komunun tavrı yanlış, yine komşu hatalı olsa da evde tüm gün böyle gezmek doğru değil. tamam eşiniz rahatsız olabilir, bir sebeple bu şekilde geziyor olabilir, ancak bu durum illa boxer ile gezmesini gerektirmiyor. tercihen yazlık hafif kullanımı rahat short gibi bir şey kullansa çok daha doğru olacaktır. tabi rahatsızlığı için doktor ve tedaviyi düşünmesi gerekli.

Bir cevap bırakın