erkeğim anüse biseyler sokmak hoşuma gidiyor

Soru

mast yaparken zevki arttırmak için tükürükleyip anüsüme parmak sokup öyle yapıyordum. canım daha çok isteme başladı bende krem sürüp fırça sapı sokmaya başladım. hatta bazen mast yaparken hiç penisime ellemiyorum sadece fırça sapını sokup çıkartarak boşalıyorum. dildo almak istedim ama evde saklayamam diye vazgeçtim. sonra penis gibi cam bir kolonya şişesi buldum bunu sokmaya başladım. artık elle penisime dokunmak istemiyorum, anüsüme soktuğum şeylerle tatmin oluyorum bu şekilde daha çok zevk alıyorum. kızlara olan ilgimi kaybettim bir kızla seks yapmayı hayal bile etmiyorum, hatta zevk vereceğini bile düşünmüyorum. erkekleri hayal etmeye, pasif olmayı düşünmeye başladım. ailemden çok utanıyorum kendimi kötü hissediyorum. yapmak istemiyorum, dayanamıyorum yine yapıyorum. ne olacak benim bu halim ? gay mı oluyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 1

    böyle şeyler yapmak gelecekte büyük sorunlara sebep oluyor. ilk zamanalr masumca sanılan altı üstü sadece biraz zevki arttırmak için enedim yaptım derken, aşama aşa bu süreç ilerler, parmak yetmez başka şeyler denersin sürekli daha fazlasını arzular denersin. bir zaman gelir cinsel yönelimin değişir, kendini ezik hissdersinz, kızlardan uzaklaşırsın, pasif duygularla hareket etmeye erkeklere ilgi duymaya başlarsın. bu arzular yoğunlaşır baş edemez sonunda onuna bununla fuhuş yapmaya başlarsın. bu yetecek zannedersin, 1 kişi yetmez grup istemeye başlarsın. sonra bir hastalık kaparsın o an uyanırısn aklın başına gelir ne yaptım ben dersin. o yüzden yolun yol değil tamamen vazgeç.

  2. 0

    bende bazen anal mast denediğim oldu ama hiç bir zaman sadece buna yoğunlaşmadım. hatta normal mast bile yapmıyorum, yapsamda çok seyrek. diğer türlü cinsellikten alınan zevk hem azalıyor hemde başka arayışlara yönelebiliyorsun. okey bana akıl verene bak diyebilirsin ama inana ben kendimi sınırlarımı net şekilde biliyorum.

  3. 0

    ben de aynı yollardan geçtim. popoma penis dışında sokmadığım şey kalmadı diyebilirim. ancak anal seks başka bir şey. onda kontrol sende olmaz çoğu zaman. acıdığında bırak diyemezsin. şöyle düşün. popon sana yaşlanınca da lazım. gençlikte böyle hunharca kullandırırsan yaşlılıkta kendin kullanamazsın. sadece katı kaka çıkarmıyorsun, bazen ishal de oluyor insan. benim bir akrabam vardı, hetero biriydi ama yaşlı ve yatalaktı ve altına sıça sıça öldü. inan öyle kötü bir şey yok. bırak odayı, bütün evi sarardı kaka kokusu. bunu 45-50 yaşından itibaren yaşadığını düşün. ve vazgeç.

Bir cevap bırakın