sevgilimin kızlığı bozuldu

Soru

selam yaşım 24, sevgilimin ise 21. biz sürtünerek tatmin oluyorduk. yani kayganlaştırıcı döküp popo arasına sürtünüyordum git gel yaparak öyle sevgilimde vajinasını elle okşayarak orgazm oluyor, bende boşalıyordum rahatlıyorduk. bu sefer yüz yüze yapalım dedik, vajina üstüne krem döktüm öyle vajina üstüne girmeden sürtünüyordum git gel yaparken birden vajina içine girdim. sevgilim bir çığlık attı hemen kaktım, vajinasını tuttu eliyle çok açıyor dedi. elini araladı parmakları kan olmuştu bana baktı ne yapıtın deyip ağlamaya başladı. teselli etmeye çalıştım. acaba bozulmuş mudur, yoksa birden içine girdiği için vajinada kanama mı oldu, kanama kızlıktan mı ? bozulmuşsa baksak görüp anlar mıyız. hemen çıktım 1 saniye bile sürmedi içeride kalmam ama olmuş mudur bir şey ?

Cevaplar ( 5 )

  1. büyük ihtimal bozulmuştur. vajina girişinin orada bir zar olması gerek sanırım. yoksa bozulmuştur galiba. zarın da tipleri var ortası delik olabiliyormuş, tamamen kapalı olabiliyormuş, file gibi ufak ufak delikleri olabiliyormuş… hiç kızlık zarım da olmadığından kesin konuşamıyorum pek bilgim de yok fakat cinsellik zirvede sonuçta sürtüşüyorsunuz dolayısıyla ıslaktır içerisi, vajina iyice hazırdır falan derken vajinada kanama olduğunu sanmıyorum.

  2. bozulmuş olabileceği gibi, aşırı zorlama ile cildi zedelenip yüzeysel kanama da olmuş olabilir. bir doktora gidip görünmesi gerekir.

  3. ahh bu bilinçsizlik… doktor görmesi lazim sen veya o anlayamaz

  4. olan olmuş, şu saatten sonra anın tadını çıkarabilecek yeni heyecanlar yaşarsınız.

Bir cevap bırakın