geniş kalçalı kızlar anüsünün yalanması hoşunuza gider mi

Soru

Sevgilim biraz dolgun kalçalı muhteşem bir poposu var. daha önce öpüşmenin ve biraz okşamanın dışında hiç bir eylemimiz olmadı. porno filmlerde görüyorum kızı yüzü koyun yatırıp dolgun butları eliyle iki yana ayırıp dilini kızın anüsüne sokup yalıyor. bu görüntü beni çılgına çeviriyor. gaza gelip sevgilime seni yalamak istiyorum dedim, neremi diye sordu bende o muhteşem poponu dedim, penise gerek yok dilimle yaparım seni deyince, iğrençsin sakın böyle bir şey yapma hoşlanmam diye cevapladı. ama internette bakıyorum hep kızların çok hoşuna gidiyor, sevgilim biraz abartıyor mu yoksa internetteki o yalanmaktan hoşlanma olayı sahte mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  bu durum biraz karmaşık, poposuna dokunulmaktan dahi hoşlanmayan kızlar var iken diğer yandan her türlü anal seks yapmaktan bile zevk alanlar var. haliyle herkesi aynı değerlendirmek mümkün değil. sevgilin hoşlanmadığını beyan ediyorsa emin ol hoşlanmıyordur. bu konuda onu zorlamaktan ısrar edip baskıcı olmaktan kaçının.

 2. 3

  Ona direk öyle dersen öyle der ama sevişirken yavaş yavaş oralara gidersen illaki yok demeyecektir kızlar öyle asla falan derler ama o asla aslında olabilir ama sen becerebilirsen izin veririm anlamındadır. Nasıl balinadan zevk alıyor yalanmasini istiyorsa oraya da illaki yelkenleri suya indirir ama becerine bağlı. Yalanan bir kız asla yok hayır demez anala bile o azginlikla asla diyemez

 3. 2

  yine aynı mesele, değerlendirirken herkesin bir olmasını bekliyoruz. ancak dediğiniz gibi olmuyor herkes bir değil, insanların bireylerin farklı duygu düşünceleri ve haliyle istekleri var. bir insandan sevmediği mecbur olmadığı bir şeyi yapmasını istemek epey abes bir durum. şimdi dese ki sevgiliniz ben biseksüel erkeklerden çok hoşlanıyorum araya bir erkek alalım, seni arkadan yaparken bende izleyeyim dese, sizde hemen tamam mı diyeceksiniz. olur mu öyle şey iğrençsin diye tepki gösterirsiniz. yani empati yapmak lazım, sevgiliniz istemiyorsa buna saygı göstermek anlayışlı olmak lazım.

 4. 3

  ilişki sırasında topu yavaş yavaş oraya sür konuyu hayır diyemeyeceği zamanı bulup öyle aç

Bir cevap bırakın