kızların erkeğin anüsünü ellemesi

Soru

slmlar. sevgilimle seks yaparken ben onun içindeyken oda eliyle uzanıp anüsümü parmaklıyor. bu şekilde seks yaparken daha çok sevk alıyorum. bi yandan zevk mevk derken gaymı oluyorum, analdan zevk almaya başladım falan diye düşünüyorum moralim bozuluyor. iyiden iyiye alışmışım parmaklamayınca sanki tadı olmuyor seksin at elini arkaya diyorum alışmışım galiba iyiden iyiye. böyle giderse gay olurum anal sekste yapmak isterim diye korkuyorum. karmaşık haldeyim sizce napmam gerekir ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  bu gibi eğilimler bir kar tanesinden kar topuna ordan çığa kadar ilerleyen bir süreç gibi. şimdi hoşunuza gidiyor, sonra sevk alıyorsunuz, sonra o olmadan yapamıyorsunuz, sonra daha fazlasını istiyorsunuz, bunlar yetmiyor gerçek bir tatmni arayışına girişiyorsunuz falan derken çığ olur gider. eğer iradeniz sağlamsa olduğunuz pozisyonu koruyabiliyorsanız ne ala ama zayısa iradeniz hemen başka tarafa kayma eğilimindeyseniz o zaman işiniz zor.

 2. 5

  @mistress_eva gibi düşünmüyorum ya benim anlamadığım bu sitede herkes bi damgalanıyor benim düşüncem anüsünde prostat denln bir bölge var ve zevk aldırıyo hetoraysan bunu sadece ilişkide eşin zevk alman için yapiyorsa ben yönelim kayması görmüyorum kusura bakılmasın yanlış anlamasın ama erkek vücudnz yok ve nasl zevk çeşitleri var he bak yönelim kayması nasıl olur biliyormusn artık bayanlardan hoşlanmazsın erkekerden hoşlanırsın pasif yada aktif okey ozmn yönelim kayar ama bi adam anüsten zevk oluyo küt yönelimi kayıyo saçmalık yani insan kaymıcaksa bile psikolojini bozarlar ya bizim g noktamız anüsümz içinde napalım yani 😅😂

  • 2

   hayatım çokta umrumda değil gaymış transmış isterse koparıp atsın, kimsenin ne olduğuna nereye döndüğüne eğilimini nereye kaydığına itirazım yok. hepsini saygıyla kaşrılıyorum hepsinide anlıyorum. benim demek istediğim sadece bu konudan bilinçsiz daha sonra keşke diyecek olan kişlere olacak olanı söylemek, fırsatları varken belki ben bu olmak istemiyorum deyipte dönüş yapacak kişileri uyarmak. yoksa adam kestirecem kadın olacam diyorsa kafaya koyduysa eyvallah derim. hayat sizin istediğinizi yaşayın. diyorlar ya her koyun kendi bacağından asılacak aynen öyle. yani bilsinler nereye varacaklarını.

 3. 5

  çok isterim bu arada ellemeyende ne bileyim iki parmak atarsın………..

Bir cevap bırakın