ilk defa anal yapan kızlar neden zevk almıyorlar

Soru

mastürbasyon yaparken ilk başlardan analdan 2-3 parmak sokup öyle boşalıyordum sonraları 5cm kalın dildo aldım. bu şekilde dildo içimdeyken yavaş tempoda mastürbasyon yapmak erkek olarak inanılmaz zevk veriyor. kız arkadaşımla vajinadan seks yaparken mesela poposuna dokununca hemen huylanıyor, önüme domalarak hem vajinasını yalıyorum hemde anala dilimi sokuyorum belli hoşuna gidiyor zevk alıyor halinden anlaşılıyor, hiç zevk almadım anal zevk vermiyor diyo. ben nasıl zevk alıyorsam eminim ki oda alıyordur yok anal zevksiz diyor. gerçekten kadınlar analdan zevk almazmı ?

Cevaplar ( 6 )

  1. kadınlarda prostat olmadığı için erkekler kadar zevk almıyor olabilirler

    • aynen doğru bir tespit, kadınlar erkekler kadar çok zevk almazlar. erkeklerde aslında prostat uyarımı sayesinde haz aldıklarını düşünürler. tabi bu ortalam şartlarda kişiler için. analdan hoşlanan azda olsa kızlarda vardır elbet. lakin erkelermi daha çok, yoksa kadınlarmı daha çok zevk alır bende merak etmiyor değilim 🙂

  2. ilk başlarda bende hiç zevk almadığımı düşünüyordum, hatta daha çok canım acıyordu, sonraları ne oldu bilmiyorum alıştım sanırım bundan haz almaya başladım. birde anal yaparken clitorisimle oynanması aşırı zevk veriyor.

  3. anal acıtıyor ondan zevk alamıyor olmabilirmiyiz 🙂 tabi birde bizde prostat yok ondandır 🙂

  4. merhaba, anal seks adı üzerinde ters bir ilişki biçimi, bu sebeple birçok kişi tarafından olumlu görülmez ve yaşamak istenmez. herkesin düşüncesine saygı ile yaklaşmalı, hiç bir şekilde birine ısrarla hoşlanmadığı bir şeyi kabul ettirmeye çalışmakla bir ilerleme kaydedemezsiniz. siz düşüncenizi söylersiniz, anlatırsınız, ancak karşıdaki ile düşünceleriniz tamamen farklı ise bunlara saygı duymalısınız. lakin birçok konu kişinin bireysel düşünceleri ve alışkanlıkları ile şekillendiği için, anal çok zevkli demek ne kadar yanlışsa anal hiç zevk vermiyor demekte o kadar yanlış olacaktır. bireyler göre şekillenen düşünceler değişken olacağından yorumlar farklı olacaktır.

  5. Anal deneyimin ne kadar başarılı olup olmadığına bağlı biraz. Kadın için konuşuyorum ilk anal deneyiminde Ambulansa hasta taşır gibi kargo tulumba girersen acıtır bi daha da istemez tabi. Zaman ve sabır isteyen bişey. Kendim içinse asla yapmayı denemeyi bile düşünmediğim bişey. Ağır heteroyum sanırım.

Bir cevap bırakın