analdan girmek erkeklere ne hissettiriyor kızlar soruyor

Soru

Merhabalar aklıma bir soru takıldı kimi kadınlar analdan nefret ediyor kimisi çok seviyor, tamam kadınlar için seviyor yada sevmiyor bir sebebi var peki erkekler neden vajina varken bu kadar çok anal yapmak istiyor, vajinaya girmek varken anala girmek ne hissettiriyor farklı olan ne hep kafamı kurcalamamıştır bu soru açıklamak isteyen ??

Cevaplar ( 13 )

 1. Hiç anal deneyimim olmaması yanında darlıktan dolayı cazip gelebilir diye düşünüyorum

 2. Daha dar ve zevk verdiği için

  • katılıyorum aynen daha dar olduğu için penetrasyonda erkek daha çok haz alıyordur, birde fantastik geliyordur, malum olmadık şeylere ulaşmış olmak büyük maharetmiş gibi hissettirir.

 3. Oncelikle anal sex vajinal sex kadar kolay degil. Hijyen acisindan sevisirken anal sex ile ardisik oral veya vajinal sex olamaz. Ya sadece anal sex olabilir yada anal kismi iliskinin sonunda yapilabilir. Erkek olarak beni ne cekiyor derseniz ruhsal acidan bakire bir bayanin bakireligini korumak icin onunla anal sex yapmam. Fiziksel acidan bakarsa dar olmasi bana zevk veriyor mu hyr cunku bu zorluk da getiriyor aciyor, dur vs sozleriyle ugrasiyorsunuz 🙂. Altinizda aci ceken birisi hos degil. Anal sexi uzun sure yapmis kadinlarda ise bu sorunu yasamiyorsunuz.

 4. erkek penisinden zevk alıyorsa dar bir yere girmek daha çok zevk verecektir. muhtemelen anal istemelerinin sebebide bu olabilir.

 5. anal yani ters ilişki bayanın bu duruma bakış açısına göre değişkenlik gösterir hiç seks yapmamış bir bayana anal ilişkiyi kabul etmeme ihtimali daha fazladır.

 6. Anal elbette dar ve görsel olarak daha hos gelen bir ilski türü. Bunu yapan genelde bakire kızlar oluyor. Hiç yapamazsam anal yaparim diyor deniyor ve hosuna gidiyor hep yapiyor evlense bile gene yapiyor.

 7. merhaba, herkesin genelleme yaptığı şekli ile anüs daha dar ve sıkı olduğu için ilişki sırasında erkek vajinaya göre biraz daha fazla zevk alır, bunun dışında vajinal ilişkide oluşabilecek gebelik ihtimali anal sekste olmadığı için yine bu sebeplerden dolayı anal seks istenebilir.

 8. Bence kadın temiz bakımlı anal temizliginide yaparsa o kadini yavas yavaş yalayarak severek anala hazırlarsa erkek kadin asla canı yanmaz hata zevk alır anal sabir ister ama sonrası cok zevk verir

 9. asla vajinal hatta oral seksin yerini tutmaz.çünkü düşüncesi bile seni dipsiz bir kuyuya, çıkmaz bir sokağa sürüklüyor gibi oluyor. zaten bu esnada pek çok kadın önünü elliyor çünkü arkadan alınan bir haz yok. bana kötü hissettiriyor ve zevk yok

 10. hiç denemedim ama partnerim isterse hayır demem. elbette ki güzel ya da kötü hissettiren yanları vardır ama yaşamadan bilemiyor insan.

Bir cevap bırakın