kızlar soruyor anal sex yapmak çok acıtırmı

Soru

Sevgilimle bu ay ilk defa yakınlaştık bana girmeden arkadan sürtünmek istediğini söyledi. bu konuda çok ısrarcı. sürtünmesine izin veririm ama güvenemiyorum tam olarak bir anda arkadan içime sokar diye korkuyorum. hiç deneyimim yok eğer böyle birşey yaparsa çok ne olur, canım çok acırmı sizce izin vermelimiyim ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  kızım akıl var mantık var yani. bi kere ilk defa yapıyorsan ister vajinal ister anal bir miktar acı yaşarsın, analda bu durum çok çok daha fazla olur. hem korkuyorum diyorsun, mende yine rahat duramıyorsun. zaten sevgilin güven vermiyorsa sakın böyle hatalara hiç düşme, asla acaba olurmu olmazmı gibi düşüncelerle kafanı meşgul etme. baştan peşin peşin asla de hiç bir zaman bu düşünceni değiştirme. eğer düşünceler arasında boşluk bırakırsan o aralıklardan başkaları kendi düşüncelerini sana empoze eder, seni kullanırlar. bir kereden küçük bir denemeden birşey olmaz deme, tüm huzurun kaçabilir, hayatın altı üst olabilir.

 2. 3

  acıyor tabi benimde çok acımıştı. sonraları o kadar olmadı. hiç yapmadıysanız sakin bu hataya düşmeyin ilişki yaşamayın. pişmanlık yaşarsınız.

 3. 7

  hayatım senin niyetin var belli 😍 canın vermek istiyor kendine bahane arıyorsun

 4. 3

  merhaba, anal seks anüsün yapısı gereği ters bir ilişki türüdür. bu sebeple bizce tercih edilmemelidir. haliyle canınızın acıması normaldir. hele ki acemi bir bireyle bunu yapmak zevkten çok acı verecektir. lakin sizin durumunuzda ilişki yaşamanız hiç olumlu görmediğimiz bir durumdur. bu tip durumlar çok kötü noktalara gidebilir. küçük heyecanlar ararken başınıza büyük belalar açabilir, hayatınız kararabilir. tavsiyemiz bu gibi düşüncelerden kesinlikle uzak durmanız. dahası sizin bileceğiniz iş.

 5. 3

  eğer sevgiliniz güvenilmez biri ise sizi ikna etmek için sürtünme yalanını söyleyip bir anda size söylemeden analdan girmeye çalışabilir. bu durumda zaten aşırı derecede canınız yanar hatta anüs yırtılıp kanama bile olabilir. devamını zaten hiç yazmak istemiyorum, hayat sizin tercih sizin ama bana sorarsanız böyle oyunlara hiç gelmeyin, asla kabul etmeyin.

 6. 2

  Uzak durun canın yanar

 7. 3

  Soruyu soralı aylar olmuş.Ama ben yinede cevap vereyim.belki yapmamışsındır.Öncelikle verip vermemen sana kalmış.Bizim sözümüzle hareket edecek değilsin herhalde.Acı konusuna gelirsek,eğer ki ilk kez yapıyorsan acı olma ihtimali var tabiki

 8. 4

  tatlım önceden anal plug kullan, ben uzun suredir kullanıyorum, faydasıni gördüm, küçük boyla basladim, boyutu büyüttüm, hiç acımıyor artık sex esnasinda

Bir cevap bırakın