anal seks yapmaktan zevk alan kız varmı

Soru

anal dan zevk alan kız varmı varsa nasıl bir duygu çok merak ediyorum eski sevgilimle anal denememiz olmustu zevk aldıgını söyledi ordan geçen zevk noktaları var mı ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  anal sekste asıl mesele erkeğe kalıyor, erkek çok yavaş davranacak, şevkatli olacak, ısrarcı aceleci olmayacak, zorlamayacak, son olarak iyi bir kaydırıcı krem. bunun dışında anal sevmen kadın ne olsa ne yapılsa erkek ne kadar başarılı olsada sevmeyecektir bu değişmez. önerim kesinlikle prezervatif kullanın hastalık riski yüksek özellikle erkekler için tehlikeli, bide analdan vajinaya, vajinadan anala geçiş yapmayın. kadınlarda zevk noktası falan yok, asıl nokta erkeklerde prostat var onlar daha çok analdan zevk alıyorlar. bir kadın sadece anal ile tatmni olamaz vajinal uyarımda lazım ama erkek öyle değil anal prostat uyarımı sayesinde erkekler tatmin olabiliyor. kısacası anal kadınlar için hiç bir şey ifade etmiyor. he he aldık aldık çok zevk aldık süperdin aşkım falan diyoruz geçiştiriyoruz erkeklerin egosu tatmin olsun kendilerini bişey yaptık sansınlar diye, işte öyle yani. anal kadın için çoğunlukla işkence eziyet canının acıması demek, zevk falan yok öyle.

 2. 5

  benim gördüğüm kızlar anal sevmiyor, erkeklerin ısrarı için buna zorlana katlanıyorlar. asıl analdan zevk alan erkekler, buda prostat uyarımı sayesinde. analı kızlar değil merak eden erkekler denesinler.

 3. 3

  Analdan zevk alıyorum diyen kız duymadım.. Erkeğini seven kızlar sırf erkekler mutlu oluyor diye zevk alıyormuş gibi yapıyor.. Diğerleri yaptırmıyor zaten..

 4. 6

  anal deneyen erkek bagımlısı olur (pasif gayler ıcın dıyorum) bı cogu kadınının veremecegı zevkı verdıgını söyleyen oluyor hatta penısıne dokunmadan bosalana bıle denk geldım pasif ise gercekten zevk alıyor ama bı erkek bunu bılınc altından bılıyor ve kadınında alacagını dusunup denıyor kızlarımızda o ego özguvenı yerıen gelsın dıye cok ıyıdı vs fılan dıyor

 5. 3

  seven kızlar var illaki ama bir çoğu hoslanmaz canı yandığında için itici gelir

Bir cevap bırakın