kızlar sevişmeyeceğiniz birinin penisini görünce elinize ne geçiyor

Soru

kızlar sevişmeyeceğiniz birinin penisini görünce elinize ne geçiyor çok merak ediyorum. hiç sevişmeden birinin penisini gördüğünüz oldu mu olduysa kimin ve ne oldu da gördünüz ? birde ek olarak bir erkeği işerken görmek nasıl bir şey pipilerine penislerine baktığınız oldu mu işerken ve gördükten sonra o erkeğe karşı nasıl davranıyorsunuz ?

Cevaplar ( 15 )

 1. 5

  hiç bir şey olmuyor değişik penis çeşitleri görmüş oluyoruz 🙂 işerken mi ne alaka ? yok daha neler başka iğrenç fantaziniz varmı mesela sica*r**n de görmek gibi ıyyk. ya penis görmek istedikmi açarız bir porno bol bol görürüz birşey yaparken gömeye çalışmamız gerekmiyor….

  • 2

   @civcic teşekkürler aslinda işemek sorusunu yeni soru olarak sordum ama sistem nasıl o soruyu buraya yerlestirdi bilmiyorum

 2. 10

  genel olarak insanlarda merak var, ha erkekler ha kadınlar hiç fark etmiyor değişik birşey olacağı düşüncesi, adam karısını aldatıyor sanıyor diğer kadıla çok başka olacak oysa heyecandan adrenalinden başka birşey değil, aldattığı kadındaki vajina, evdeki vajinadan farksız. erkeklerde görsel uyarım fala iken aslında biz kadınlarda görsel etkileşim pek yok, bir erkek vajina göreceği düşüncesi ile bile tahrik olurken, biz erkeklerin penisini değil komple görsek tahrik olmuyoruz. bazı komik tipler var hava civa basıyorlar kendi mantıkları gibi düşünüyorlar, güzel kız görünce of of şunun üstüne bir atlasam diye, aynı mantıkla kızlarda kendilerini görünce çok fena bir erkek şununla bir seks yapsam diye düşüneceklerimizi sanıyorlar. görüntüyle çok işimiz yok. anlayacağın kimsenin penisini iki arada bir derede bir şekilde görelim diye çaba göstermiyoruz. zaten işeyen birine bakmayı değil başımızı diğer yöne çevirmeyi tercih ederiz. @civciv alemsin nereden geliyor aklına böyle giderli cümleler, bu arada üye olsana senide bir görelim hı ?

 3. 7

  bana sorarsan kızlardan daha çok erkeler penis takıntılısı, o büyük bu küçük, orası yamuk burası kabarık derken çok kafaya takıyorlar böyle şeyleri, birçok erkeğin penisi ile derdi var. bu kadar bunları düşüneceklerine nasıl en iyi şekilde kullanırım varsa eksiğim nasıl kapatırım, kadına nasıl zevk veririm diye düşünmek daha akılcı bir eylem olur. zatan bunları aştın mı enerjini daha güzel şeyler harcarsın. yoksa eline alır tek başına kendin oynar durursun 🙂 sözüm size değil genelleme yanlış anlaşılmasın.

 4. 3

  Ben bu soruyu tekrar takrar okumama rağmen bir türlü ne demek istediğini anlayamadım. İşerken görünce niye farklı davranmak gerekiyor??? Eline niye bişey geçsin?

  • 5

   ha ha ha, bende çok anlamadım arkadaşın galiba fetish fantaizleri var, bir dizide izlemiştim adamın işemeli fantazisi vardı, arkadaşta da gizliden böyle bişi olabilir. neyse elleşmeyin kendi haline bırakın.

  • 2

   2sinin araainda baglantı yok ben 2.ci ayrı soru olarak sormustum meğersem 1 soru hakkim varmiş 2.soru ile 1 soru karıstı

 5. 6

  biri işerken bakmak nedir anlam veremedim hiç kimse işerken birinin bakmasını istemez diye düşünüyorum

 6. 11

  merhaba, kadınlar erkekler gibi düşünmezler, kadınlar görsel olarak pek fazla etkilenmedikleri için bu tip şeylerle çok ilgilenmezler. erkekler gibi fırsat kollayıp bir frikik yakalama düşünceleri yoktur. nispeten erkeklere göre daha utangaç oldukları için başını başka yöne çevirmeyi tercih ederler.

 7. 7

  dinde erkek ve kadınların örtmesi gereken yerlerden bunu anlayabilirsin. erkek kadının organını bırak saçının taranış/bağlanış şeklinden bile etkilenirken kadınlar erkeklerin bu tür fiziksel görüntülerinden çok etkilenmezler. etkilenip bir şey hissetmesi için o kişiyi beğeniyor olması gerek. (özellikle genç) erkeğin beğenmesine çok gerek yok, nefes alsa yeter. :d

Bir cevap bırakın